Krzysiek Borek22.12.2015
Jailbreak iOS 9.2 już wkrótce?

Niedawno pojawił się iOS 9.2, a Jailbreak dostępny jest tylko i wyłącznie dla wersji 9.0.2 lub niższych, jednakże sytuacja może ulec zmianie. Prawdopodobnie grupa TaiG rozpoczęła pracę nad Jailbreak iOS 9.2, który pojawi się szybciej niż zwykle.

Informacja wyszła na jaw dzięki jednemu z programistów pracujących nad aplikacją 3K Assistant. Na pewno znacie tę aplikację, zawsze odradzamy jej instalację podczas wykonywania Jailbreak. Program, o którym wspominam pozwala na pobieranie pirackich aplikacji i gier.

img_7624

Pierwotnie wpis pojawił się na portalu społecznościowym Weibo na koncie użytkownika Stephen Chan. Chan dał jasno do zrozumienia, że narzędzie jest prawie gotowe tak samo, jak ich aplikacja. W końcu obydwie muszą być zgodne z 9.2, żeby proces przeszedł bez przygód, choć ta druga w ogóle nie jest potrzebna większości z was do szczęścia.

Post z Weibo zniknął bardzo szybko, ale informacje zostały na blogu pana Chana. Niestety, jego treść jest nieprzystępna dla większości zainteresowanych (język chiński), ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby uruchomić tłumacza Google.

Oficjalne oświadczenie:

iOS 9.2 jailbreak translate

 

Źródło: iDownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek