Wacław Niezgoda01.07.2015
Jak anulować subskrypcję Apple Music

Wczoraj pojawiła się nowa usługa strumieniująca muzykę na żądanie – Apple Music, aby skorzystać z trzymiesięcznego okresu próbnego należy włączyć jeden z dwóch planów subskrypcji. Poniżej dowiecie się jak anulować subskrypcję jeśli nie jesteście zainteresowani zakupem Apple Music.

W aplikacji Muzyka należy wejść w swój profil, klikając ikonę w lewym górnym rogu, a następnie wejść w sekcję Pokaż Apple ID.

Wybrać sekcję Subskrypcje, i kliknąć Zarządzaj.

Wywołamy listę subskrypcji obecnych na naszym koncie Apple ID. Należy wybrać Apple Music, a tam przełączyć Automatyczne przedłużanie na pozycję off.

To tyle, jeśli jeszcze nie jesteście pewni co do nowej usługi i swoich przenosin na nią, a boicie się żeby nie zapomnieć wyłączcie ją teraz. W każdej chwili możecie wykupić subskrypcję w dowolnym wymiarze.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS
  • @Orlowskii

    #cebuladeals

  • Andrzej

    Czy ktoś zwrócił uwagę ze w iOS 4 w historii odtwarzanych utworów nie mozna odtworzyć wcześniej granych z zasobów iTunes? W iOS 8.3 mozna było 30 sekundowe fragmenty. Poza tym nadal proszę o potwierdZenie ze nie da sie edytować dodaj/usuń moich stacji radiowych. Może coś źle robię. Może ktoś mi pomoc?