Krzysiek Borek24.03.2014
Jak odtworzyć iPhone z iOS 7.0.x nie tracąc przy tym Jailbreak

Macie problemy z Cydia, czy modyfikacjami systemowymi? Wasze iUrządzenie nie działa tak jak powinno? Chcielibyście przywrócić wszystkie ustawienia nie tracąc przy tym Jailbrek? Jest na to dosyć proste rozwiązanie, które nazywa się semi-restore.

Aby odtworzyć i wykonać procedurę czyszczenia urządzenia przy jednoczesnym zostawieniu Jailbreak należy pobrać program, o nazwie Semi-Restore, który znajduje się na stronie semi-restore.com. Pamiętajcie, że przed rozpoczęciem odtwarzania należy najpierw zainstalować aplikację openSSH, którą znajdziecie w Cydii.

Kolejną czynnością jaką należy wykonać jest oczywiście uruchomienie ściągniętego wcześniej programu i podłączenie iUrządzenia do komputera. Gdy program wykryje urządzenie klikamy na przycisk odpowiedzialny za rozpoczęcie procedury odtwarzania. Cały proces twa dosłownie chwilę i pamiętajcie, że nie należy wtedy nic robić z urządzeniem.

Gdy cały proces zakończy się powodzeniem iPhone, czy iPad uruchomi się ponownie i  będzie posiadał czysty soft bez tych wszystkich dodatków z Cydi, które zainstalowaliście przed wykonaniem semi-restore. Zostaną także usunięte wszystkie programy/gry, zakupione w AppStore, więc wszystko będzie trzeba wgrać na nowo.

UWAGA!

Jedyne co może pozostać po ingerencji z system poprzez Cydię, to podmieniony font, jeżeli wcześniej pobieraliśmy takie modyfikacje.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek