Krystian04.12.2013
Jak pobrać Tweetbot 3 za darmo? Mamy na to sposób!

Pewnie niektórzy z Was pamiętają program FreeMyApps, który pozwalał zbierać punkty za instalację darmowych aplikacji prawda? Właśnie dotarła do nas informacja o kolejnej jego odmianie!

System nazywa się FreeAppLife i generalnie działa tak samo jak ten wspomniany na początku. Naszym zadaniem jest instalowanie na swoim urządzeniu programów, które zostaną nam wskazane, za co dostaniemy punkty.

Kilka minut zabawy i można uzbierać na aplikację za 0,89€. Na Tweetbota 3 trzeba będzie się wprawdzie trochę bardziej, ale czego się nie zrobi dla uzyskania za darmo najlepszego klienta Twittera dostępnego obecnie na rynku?

Aby dołączyć do programu, wejdźcie na stronę https://freeapplife.com z iUrządzenia, następnie zaloguj się na stronie i postępuj zgodnie z instrukcją. Dla tych którzy chcą najpierw zobaczyć jak metoda działa w praktyce, to zapraszam do obejrzenia filmu poniżej.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 

@narkoman_
  • Bartosz Kusy

    Szkoda, że nie da się zdobyć taniej Tweetbota na OSX. Na iOS już mam, ale na Maca trochę dużo chcą. Niech zrobią promocję -50% i jestem pierwszy w kolejce po niego:)

  • Potrzebne jest konto US Store?