Krystian23.01.2014
Jak Samsung chce przekonać posiadaczy iPhone do zmiany telefonu

Serwis BRG właśnie poinformował, że Samsung zamierza wprowadzić coś, co może przekonać użytkowników iPhone do zmiany telefonu.

Nowe patenty dopiero co przyznane Samsungowi przez Urząd Patentowy w Korei sugerują, co może znaleźć się w najnowszym oprogramowaniu TouchWiz. Samsung już dawno zapowiedział, że kompletnie zmienia jego wygląd, który zostanie zaprezentowany wraz z Galasy S5, ma także zawierać system podobny do Goole Now – który na pewno będzie działał fatalnie i każdy go wyłączy właśnie na rzecz Google Now.

Na poniższych grafikach widzimy, że Samsung planuje wprowadzić coś na kształt inteligentnych narożników. Miało by to polegać na umieszczeniu tam dowolnych skrótów ulubionych programów wybranych przez użytkownika. Skróty mogły by też pełnić rolę informacyjną i podawać aktualną pogodę czy nawigować.

samsung-one-hand-operation-patent

Samsung zadaje sobie wiele trudu, aby przyciągnąć użytkowników, którym nie podoba obecna wielkość telefonu i obawiają się, że przechodząc z iPhone stracą możliwość używania telefonu jedną ręką.

Jak widać koreańska firma robi wszytko co może, żeby podebrać Apple klientów. Niestety wprowadzanie aktywnych rogów ekranu może nie być wystarczające. Najpierw należało by się pozbyć androdia i sprawić, żeby TouchWiz był użyteczny. Jak znam życie, nie uda im się to mimo przepisania go nawet od zera. Niecierpliwie czekamy na premierę SGS5 i od razu napiszemy wam jego recenzję.

Źródło: brg.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_