Krystian23.03.2014
Jak sprzedaje się iPhone 5c

Od kilku tygodni wszelkie serwisy, łącznie z naszym, informują jaką to słabą i niezadowalającą sprzedaż notuje nowy iPhone, czyli wersja 5C.

Pewne jest, że najlepiej sprzedającym się urządzeniem i za razem telefonem u Apple jest model 5S. Nikt nie powinien mieć co do tego wątpliwości, ani tym bardziej oczekiwać innych wyników. Jak jest naprawdę jednak z modelem 5C? Kolorowy model pokazany jako zamiennik dla iPhone 5, plastikowa obudowa – jednak bardzo wysokiej jakości, do tego również kolorowe silikonowe obudowy w otwory. Śmiechu było pełno, włącznie z przezwiskami od C jako Cheap (tani).

I tu Was zaskoczę, ponieważ mizerna sprzedaż 5C jest tak niska, że wyprzedziła takie modele jak Samsung Galaxy S4, BlackBerry – no w tym wypadku to chyba żadna filozofia, HTC One czy Motorola Droid MAXX.

iP5c

Statystki dotyczą wprawdzie tylko rynku amerykańskiego i obecnych na nich głównych operatorów, to jednak pokazuje jak ogromne możliwości sprzedażowe ma Apple, nawet przy produkcje, którego podobno nikt nie chce. Apple dodatkowo stara się wspierać sprzedaż modelu 5C reklamując go np w serwisie tumblr czy za pomocą bilbordów. Dokładne informacje kogo i gdzie wyprzedził model 5S i 5C znajdziecie w tabelce.

Źródło: appleinsider.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_