Krzysiek Borek24.09.2014
Jak szybciej naładować iPhone’a 6?

Ta wiadomość ucieszy wszystkich posiadaczy iPhone’a 6. W jaki sposób możemy szybciej naładować iPhone’a 6 i 6+? Odpowiedź poniżej.

Nowe iPhone’y 6 możemy naładować szybciej używając ładowarki przeznaczonej dla iPada. Tę informację podał jeden z użytkowników portalu Macrumors i testerzy z iLounge. Sprawdzając informację w najnowszej wersji OSX, możemy zauważyć ten sam profil ładowania nowych iPhone’ów. Pokrywa się on z profilem iPada.

Pierwsze testy pokazały, że naładowanie baterii iPhone’a 6 zajmuje 2 godziny przy użyciu ładowarki do iPada. Jeżeli macie dostęp do iPhone 6 lub modelu Plus i iPada Air dajcie znać, jak Wam poszło.

Źródło: iclarified.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Master Blaster

  Dziwne… rok temu kupiłem Note 3. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie czas ładowania, około 2 godziny do pełna na ładowarce fabrycznej (2 Amperowej).

  W tym roku planowałem sprzedać Note 3 żeby kupić iPhone 6 Plus. Jednak wyszła ta sprawa ze skalowaniem i rozmywaniem ekranu, odgięciami obudowy a teraz dowiaduję się, że fabryczna ładowarka nie daje prędkości ładowania do pełna w 2 godziny tylko trzeba dokupić ładowarkę z iPada.

  Jednocześnie ceny Note 3 drastycznie spadły do 1700zł i do iPhona 6 Plus 64GB musiałbym dużo dopłacić. Dochodzę do wniosku, że jeszcze nie warto. W Note 3 najbardziej wkurza mnie badziewny aparat fotograficzny 13MPx który jest powolny i robi złej jakości zdjęcia. Dużej rozdzielczości ale złej jakości niestety :/
  Dalej jestem zdecydowany sprzedać Note 3 i kupić iPhone. Może jednak będzie to mniejsza wersja 6 jeśli nie będzie się wyginać… albo poczekam rok na 6S Plus.

  • Fizyki nie odszukasz, jak coś jest cienkie i z aluminium to będzie się wygina przy odpowiednim nacisku. Zostań przy Note plastik jest dużo bardziej odporny na takie działanie i tyle.