Michał04.05.2014
Jak usunąć zdjęcie z rolki aparatu i strumienia zdjęć jednym kliknięciem

Zastanawialiście się kiedyś, czy istnieje jakiś prosty sposób na to aby jednym kliknięciem usunąć zdjęcie znajdujące się w rolce z aparatu i w strumieniu zdjęć?

Sam bardzo często wkurzałem się, że po usunięciu zdjęcia, z rolki z aparatu, musiałem jeszcze udać się do strumienia zdjęć i usunąć, to samo zdjęcie ponownie. Powiem Wam szczerze, że robiłem tak bardzo często, aż do wczoraj. Wczoraj i to w sumie zupełnie przypadkowo odkryłem bardzo prosty sposób na to, jak można usunąć zdjęcie zarówno z rolki z aparatu, jak i strumienia zdjęć od razu jednym kliknięciem. Jak to zrobić?

Sposób jest banalnie prosty i nie potrzebujemy do tego żadnego Jailbreak. Wszystko co musicie zrobić, to włączyć oczywiście aplikację Zdjęcia i udać się do kategorii Zdjęcia (patrz screen poniżej).

Stumien.onetech.pl

Wszystkie zdjęcia, czy też screeny, które usuwane są właśnie z kategorii „Zdjęcia” (a nie z poziomu Albumy, Rolka z aparatu) zostają również automatycznie usunięte ze strumienia zdjęć. Prawda, że banalnie proste?

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Snik3rs

  Szkoda ze nie dotyczy to screenshotow

  • Michal

   Dotyczy wszystkiego.

   • Snik3rs

    No tak. Pomyliłem ze zdjęciem którego nie miałem w rolce. Ale aż dziw ze tak prostych rzeczy sie nie zauważa. Ja np.zwykle tam usuwalem zdjęcia i nie wiedziałem ze to może być jakiś tip :D

 • Michaelxdd

  Dziękuję pięknie za poradę. Strasznie mnie to irytowało, a teraz nie muszę się denerwować usuwaniem wszystkich zdjęć. :)

 • Qzuroke

  Wielkie dzięki :D Też zawsze mnie to denerwowało

 • andy

  ok jestem w kategorii zdjecia i co dalej bo nie mam opcji usun wszystkie zdjecia tylko jak klikne zdjęcie to jest kosz po prawej stronie ale tylko to jedno zdjecie moge usunąć ?

 • Radek Jaworski

  złodzieje prywatnośći