Michał22.11.2016
Jak utworzyć folder w folderze bez Jailbreak na iOS 10.2

Jeśli macie w swoich iPhone’ach i iPad’ach z iOS 10.2 dużo aplikacji, które zajmują kilka pulpitów i chcieli byście jakoś przywrócić na ekranie swojego iUrządzenia porządek, to dziś zaprezentujemy prosty trick, który Wam w tym pomoże.

Proces umieszczania folderu w folderze nie jest jakoś bardzo skomplikowany. Musicie wykonać kilka czynności, które zostały zaprezentowane bardzo dokładnie krok po kroku na poniższym nagraniu, którego autorem jest iDeviceHelp.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
  • Ted Wojtas

    Coś się wam pomyliło! Gdzie jest pokazane folder w folderze?! Ja wiedzie normalny folder! Po drugie nie ma jeszcze ios 10.2!?

  • Dorian

    Nie chciało by mi sie kombinowac bo efekt jest taki jak zwykle gdy wykorzystuje sie błedy ios ze po wyłaczeniu telefonu i właczeniu,wszystkie ikonki sie wysypią i bedzie znowu trzeba operacje powtorzyc

  • Sibul

    Dziś znalazłem kolejny błąd w oprogramowaniu ios 9.3.3 chciałem wypróbować czytanie ekranu(ogólne > dostępność>Mowa) i włączyłem mów zaznaczenie i przeczytaj ekran i ku mojemu zdziwieniu zostałem odcięty od internetu w safari i chromie wyskakują błędy itp. niby miał być dopracowany…