Krzysiek Borek14.04.2017
Jak włączyć ukryty w Chrome Dark Mode dla YouTube

Podejrzewam, że większość z nas chciałyby, żeby praktycznie każda aplikacja miała ciemny, a nie jasny interfejs.

Nawet Google testuje zmieniony kolor interfejsu, choć nie pojawił się jeszcze w wielu aplikacjach, ale przynajmniej można go włączyć w Chrome dla YouTube.

Pamiętajcie, że „dark mode” jest obecnie dostępny wyłącznie w Chrome i korzysta z niego YouTube, a jego uruchomienie jest dziecinnie proste. Zmiana koloru to nie wszystko, są również pomniejsze zmiany w sieciowym interfejsie YouTube’a.

Dark Mode jest wszędzie, więc liczcie się z tym, przeglądając stronę z subskrypcjami, szukając wideo i przeglądając własny kanał YouTube, o ile go macie. Niestety, ale Studio twórców nadal ma biały interfejs, a nie czarny, ale wydaje mi się, że w niedalekiej przyszłości Google go zmieni na czarny.

Uruchomienie Dark Mode:

  1. Wchodzimy w narzędzia programistyczne za pomocą kombinacji przycisków Ctrl+Shift+I (Windows) lub Option+Command+I (OS X/macOS).
  2. Lokalizujemy zakładkę Console i klikamy na nią, a później wklejamy do niej komendę document.cookie=”VISITOR_INFO1_LIVE=fPQ4jCL6EiE; path=/ i zatwierdzamy ją Enterem. Jeżeli powyższa komenda nie działa, wklepujemy document.cookie=”VISITOR_INFO1_LIVE=fPQ4jCL6EiE .
  3. Zamykamy narzędzia programistyczne i przeładowujemy YouTube,interfejs powinien przejść lekkie zmiany, ale dalej będzie wyświetlany na biało.
  4. Klikamy na nasze zdjęcie profilowe, a następnie na Dark Mode. Później wystarczy przełączyć suwak i włączyć nowy wygląd interfejsu.
Źródło: 9to5google.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek