Krystian31.08.2014
Jak wrzucić film Slow-Mo nagrany iPhone 5s na Instagram lub Facebook?

Kilka dni temu opisywaliśmy nową aplikację Hyperlapse, która umożliwia wrzucenie filmów poklatkowych na Instagram lub Facebook. Dziś chcemy Wam opisać co należy zrobić aby wrzucić na Instagram, czy Facebook film w zwolnionym tempie, czyli Slow-Mo.

Apple jak już zapewne wiecie zrobiło użytkownikom iPhone 5s trochę pod górkę, ponieważ Instagram, Facebook, czy inna aplikacja gdzie możemy umieścić krótki film w trybie Slow-Mo, widzi tak nakręcone wideo jako zwykłe, bez spowolnienia. Co zatem zrobić aby wrzucić spowolnione wideo na Facebook lub Instagram? Na ratunek przychodzi aplikacja o nazwie TruSloMo dostępna w AppStore za darmo.

Sama aplikacja jest bardzo prosta w użyciu, wybieramy w niej film, który chcemy udostępnić,następnie zaznaczamy wybrany fragment do spowolnienia i klikamy „Done”. Po krótkim przetwarzaniu film zostaje zapisany w Rolce z aparatu i jest gotowy do pokazania światu. Ciekawostką jest, że TruSloMo potrafi też spowolnić filmy nakręcone w normalnej prędkość – będą jednak one znacznie mniej płynne, ze względu na niewystarczającą ilość klatek.

Aplikacja dostępna jest w App Store zupełnie za darmo. Gorąco polecamy.

TruSloMo - Share slow motion video to Instagram, WhatsApp, WeChat. Supports 240fps and 120fps video from iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6+
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_