Krystian31.01.2014
Jak wyłączyć wibracje w trybie cichym

Jesteś na ważnym spotkaniu, telefon masz ustawiony w tryb dyskretny, a tu nagle z kieszeni wydobywa się podejrzany buczący dźwięk.

Tak, to Twój telefon postanowił informować o zdarzeniu wibracją. Niestety, Apple w iPhone 5 i 5S postanowiło oszczędzić i dać wibrację o kilka klas niżej, niż w iPhone 4S – w nim była perfekcyjna.

Rozwiązanie problemu jest dość proste i szybkie, należy wyłączyć wibrację w trybie cichym. Aby tego dokonać udajemy się do Ustawienia -> Dźwięki i tam przesuwamy przełącznik „Wibruj w trybie cichym”.

Dzwięki

Od tej chili nasz telefon będzie milczał jak grób, nawet przy ciągłych telefonach i innych powiadomieniach.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 

@narkoman_
 • kaliente

  No cóż, chyba czas coś powiedzieć.
  Fajną macie stronę ale czemu czytelników miałby obchodzić kolejny Galaxy S i ogólnie Samsung? Jasno deklarowaliście, że to blog o Apple i jak otrzymuje powiadomienie z Tweetera „plotki o Galaxy S5” to mam ochote dać „unfollow”.
  Inna sprawa to wpisy jak ten powyżej. Nie sądzicie, że urągacie inteligencji czytelnika? Tu wchodzą geeki, a nie laiki.

  • Właśnie po to to piszemy, żeby dotrzeć do mniej obeznanych użytkowników. Posty są skierowane do nich, nie do „geeków”. A sama strona jest głównie o Apple, a ogólnie o technologii, chcemy mieć szersze spektrum niż samo Apple. W końcu nie piszemy o samsungu 20 newsów dziennie ;-P

   • kaliente

    Gdyby babcia miała wąsy…
    Naprawdę ciężko jest mi to zrozumieć. Myślę, że sobie szkodzicie w ten sposób. Są tony stron „o wszystkim”, między innymi komórkomania która koniec końców nie pisze poprawnie ani o Androidzie ani o iOS.
    Tylko geeki wchodzą na strony taka jak ta. Przeciętny użytkownik tego nie robi, bo go to nie interesuje. Celujcie w geeków, bądźcie drugim iDownloadBlog.

    • Michal

     Uważam, że jeden max dwa wpisy dziennie tego typu nikomu nie zaszkodzą. Te poradniki kierowane są do nowych użytkowników iPhone.

    • Nie „o wszystkim” ale 70% o Apple + 30% samsung, androida, filmów, wydarzeń i takich tam. Równowaga jest zachowana.
     Przeciętny użytkownik szuka porad w google, google nas indeksuje, łączymy te dwa fakty i ktoś wchodzi do nas.
     Niestety nie jestesmy miliarderami i im więcej wejść, tym lepiej. A uwierz mi, że ludzie potrafią nie wiedzieć najprostszych rzeczy. Obiecuję, że nie będzie takich tematów więcej niż 2 dzienne – co przy średnio 30 na dzień jest na prawdę szczątkowe.

 • Tomasz

  Zgadzam się w 100% z przedmówcą, Krystian niestety pisze co raz to słabsze artukuły i co najgorsze to robi z czytelników debili jak to ma miejsce w ostatnim poscie.
  P.S artykuły o Samsungach i innych pierdołach można poczytać choćby na żałosnych portalach jak komórkomana.pl

  • Właśnie po to to piszemy, żeby dotrzeć do mniej obeznanych użytkowników. Posty są skierowane do nich, nie do „geeków”. Będzie się pojawiać cała seria takich tematów, więc po prostu je omijajcie :-) A o Samsungi piszemy raz na 3 dni, nie przesadzajmy :-P

 • Dawid M.

  Porada…hmmmm, może i dobra, a czy nie prościej, gdy telefon wibruje, nacisnąć 1 raz sleep/awake ? Poza tym, jesli nie chcemy aby telefon informował nas w jakikolwiek sposób, należy korzystać z funkcji „nie przeszkadzac” i wówczas nic nas nie będzie niepokoić. Dla początkujących iOS-owców funkcja dostępna poprzez przesunięcie palcem po ekranie od dołu. Następnie tap-iemy na ikonkę księżyca i gotowe. Funkcje wyłączamy w ten sam sposób.