Krystian04.01.2014
Jak wysyłać pliki przez Bluetooth w iPhone

Jeden z naczelnych argumentów użytkowników tego gorszego systemu przeciwko iOS – brak możliwości wysyłania plików przez Bluetooth. Mimo, że praktycznie nikt tego już nie używa, nie było to ani wygodne ani szybkie, no ale argument jest. Dlatego też, jeżeli spotykacie się z przedstawicielami wymierającego gatunku Bluetoothowców, mam coś dla was.

Aplikacja AirBlue Sharing oczywiście jest dostępna tylko w Cydii i umożliwia wspomniane transfery do innego telefonu dowolnego pliku. Właśnie otrzymała ona update i kompletnie wspiera iOS 7 oraz iPhone 5s. Dodatek jest dostępny w repo BigBoss w cenie 4,99$.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_
 • chiefer

  To już lepiej jest użyć Clipbox http://hahainteractive.com/clipbox/

 • syty

  a jakiś darmowy odpowiednik ?

 • ryba

  Ha ha ha , bluetooth nie wygodny?! to jakis absurd, co może byc wygodniejsze w przesyłaniu pliku niż : opcje-wyślij za pomocą-bluetooth ???, a tu trzeba kabel (śmiechu warte przy takim zaawansowanym sprzęcie) i jakiś iTunes, to krok do tyłu w technologii przesyłania danych, każdy kto ma troche oleju w głowie wie o co chodzi firmie Apple

 • KaśkaSkoura

  Jeżeli macie problemy z bluetooth w iOS 8, to tu jest dobry poradnik jak sobie z nimi poradzić download.net.pl/problemy-z-bluetooth-w-ios-8-oto-jak-je-naprawic/n/4913/ Może się przydać, bo póki Apple nie wyda iOS 8.1, problemy będą się ciągle zdarzać.

 • Dziemian

  Wiadomo coś kiedy będzie update do ios 8 ?

 • Łukasz

  Wczoraj po dłuższej trasie rowerowej poprosiłem kolegę „Ajfonowca” robiącego zdjęcia o podesłanie mi ich przez bluetooth, jako, że nie mieliśmy możliwości wymiany danych w inny, bardziej skomputeryzowany sposób. W tym genialnym telefonie nie ma nawet możliwości wysłania zdjęć bluetoothem – genialnie! Ten system to absurd, tragedia i porażka. To tylko jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu aby unikać tych „wytworów” na kilometr. Pozdrawiam – użytkownik „tego gorszego gatunku”.

  • Anonim

   Ja i tak nie potrzebuję tego szajsu, a nawet teraz – po roku jak chodzę po sklepach z moją 5s-ką i patrzę nawet na to jak „chodzą”, choć raczej wloką się przymulając nawet flagowe modele tego gorszego gatunku, to mówię do siebie „nie dziękuję, zostaję przy iOS”

  • tora

   czemu „androidy” nie obsługują Airdrop?

 • nom

  przestazala technologia??? to może taki do przodu jest itunes? to jest takie go*no ze brakuje mi słow… jak szybciej mozna wiec przeslac jakis plik bez uzywania kabla czy innych aplikacji typu typu watsap??? no jak ??? tempota pseudo recenzentów mnie przeraza…nie zesrajcie sie stajac w obronie tego dziadostwa..wyglad ma fajny ale wadyw w postaci eksportu i importu plikow to jakas kpina ..sredniowiecze