Michał04.09.2016
JCPAL Dual – podwójnie ekranowany kabel Lightning z zapięciem/podstawką

Kilkanaście dni temu otrzymaliśmy do testów JCPAL Dual, czyli jedną  z nowości od JCPAL. JCPAL Dual to 1,5m certyfikowany kabel Lightning z magnetycznym zapięciem/podstawką i odwracalnym USB.

Na wstępie kilka słów o zgodności kabla z iUrządzeniami.

kabel13

Opisywany przeze mnie kabel tak jak wspomniałem na początku posiada oczywiście certyfikat Apple, więc podczas ładowania iPhone’a, iPada, czy iPoda na ekranie Waszego iUrządzenia nie pojawią się żadne dziwne komunikaty mówiące o tym , że kabel nie jest oryginalny.

kabel1 (1)

Końcówka kabelka co widać na powyższym zdjęciu jest dość mała, dzięki temu będzie pasować do każdego etui.

kabel5

Długość testowanego przez nas kabelka to 1,5m. Jest on zatem dłuższy od tego oryginalnego od Apple. Dla mnie ma to ogromne znaczenie, ale to nie wszystko. Kabel jest podwójnie ekranowany, aby zminimalizować zakłócenia.

kabel3

Końcówki kabla są pozłacane. Po co? Ma to zapewnić jeszcze szybszy i bardziej stabilny transfer danych.

kabel11

Kolejną świetną sprawą jest odwracalne USB. Od teraz nie trzeba się już głowić jak obrócić końcówkę USB aby weszła w port.

kabel2

Kolejnym atutem jest magnetyczny klips/podstawka. Dzięki temu transport kabelka jest bardzo prosty. Klips sprawia, że kabel jest cały czas zwinięty a podczas ładowania można z niego zrobić wygodny stojak na telefon.

Kabel dostępny jest w trzech kolorach: srebrnym, różowym i złotym.

kabel12

Ja jak widzicie my testowaliśmy kabel w kolorze różowym, który idealnie pasuje do nowego iPhone’a SE.

Przez te blisko dwa tygodnie testów z kablem żadnych problemów. Nic się nie przerwało, nic nie złamało i nic nie odpadło, a kabel wędrował i podróżował ze mną w różne miejsca.

kabel

Działanie kabla było perfekcyjne. Wykonywałem za pomocą niego wiele synchronizacji, robiłem również chyba dwa czy trzy razy restore i wszystko odbywało się w sposób prawidłowy.

Podsumowanie

Jeśli szukacie wytrzymałego i dość długiego kabla, który nie jest tak łamliwy jak oryginalny kabel od Apple i posiada specjalny uchwyt a także pozłacane końcówki to z czystym sumieniem mogę Wam polecić ten właśnie kabel JCPAL.

Testowany przez nas kabel możecie kupić w tym miejscu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz

Możliwość komentowania jest wyłączona.