Michał11.04.2016
JCPAL Glass Film – najlepsze szkło ochronne dla iPhone SE

Tydzień temu dzięki uprzejmości firmy zgsklep.pl otrzymałem do testów szkło hartowane JCPAL Glass Film przeznaczone dla iPhone SE. Dziś chciałbym się podzielić z Wami swoimi wrażeniami na ten temat.

Co znajdziemy w pudełku?

JCPAL1

Wewnątrz pudełka oprócz samego szkła znajdziemy ściereczkę do ekranu, a także naklejki służące do usuwania kurzu, czyli wszystko to co być powinno.

Właściwości szkła

JCPAL2

JCPAL Glass Film to najwyższej jakości szkło, które zostało stworzone w celu zapewnienia ochrony ekranu przez zarysowaniami i uszkodzeniami.

Szkło JCPAL Glass Film jest oczywiście specjalnie wzmocnione, a jego wytrzymałość to 8H. Dzięki temu, szkło bez problemu szkło ochroni Wasz ekran nawet przy kontakcie z kluczami, czy innymi rzeczami.

Grubość szkła to zaledwie 0,15mm, więc jest naprawdę cieniutkie! Polerowane krawędzie szkła sprawią, że cofanie stron i wykonywanie innych czynności to czysta przyjemność. Szkło posiada szczególne przyjemny „dotyk”, co powoduje, że nie poczujecie różnicy, że Wasz iPhone posiada dodatkowe zabezpieczenie.

Wygląd

JCPAL2 (1)

JCPAL Glass Film jest szkłem, które pokrywa cały ekran iPhone SE i oczywiście współpracuje z TouchID.

JCPAL1

Uwierzcie mi, że po nałożeniu szkła na iPhone’a jest ono praktycznie niewidoczne!

JCPAL5

Nie piszę tego po to, aby reklamować szkło, czy sklep, ale naprawdę byłem bardzo mile zaskoczony po zamontowaniu szkła na telefonie. Moim zdaniem JCPAL jest jedną z lepszych firm produkujących szkła na iUrządzenia.

Montaż

JCPAL7

Opisywane przeze mnie szkło jak inne firmy JCAP posiada powłokę oleizowana, dzięki czemu montaż szkła na ekranie iPhone jest czystą przyjemnością. Wystarczy położyć szkło na ekranie iUrządzenia i nacisnąć na szkle w jednym miejscu. Po przyciśnięciu szkła, wszystkie pęcherzyki powietrza same „odpływają” i znikną pod powierzchnią szkła. Jest to kolejne szkło tej firmy, które założyłem chyba w ciągu 2 minut.

Podsumowanie

Jeśli cały czas zastanawiacie się i nie wiecie jakie szkło wybrać na swojego iPhone SE (szkło pasuje także na iPhone 5/5s), to bardzo gorąco polecam właśnie JCPAL Glass Film. Szkło kosztuje 119 zł, czyli dość sporo, ale moim zdaniem naprawdę jest warte swojej ceny. Produkt możecie kupić klikając w link obok zgsklep.pl. Gorąco polecamy!

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz

Możliwość komentowania jest wyłączona.