Michał19.09.2016
JCPAL Mesh – uniwersalny, podwójnie ekranowany kabel Lightning / Micro USB, który musisz mieć

Dwa tygodnie temu temu otrzymaliśmy do testów JCPAL Mesh, czyli kolejną nowość od JCPAL. JCPAL Mesh to 1,5m certyfikowany kabel Lightning / Micro USB i odwracalnym USB.

Na wstępie tradycyjnie kilka słów o zgodności kabla z iUrządzeniami.

kabel1

Ten jak i inne kable firmy JCPAL posiada oczywiście certyfikat Apple, więc podczas ładowania iPhone’a, iPada, czy iPoda na ekranie Waszego iUrządzenia nie pojawią się żadne dziwne komunikaty mówiące o tym , że kabel nie jest oryginalny.

kabel4

Końcówka kabelka jak widzicie powyżej pasuje do każdego etui.

kabel5

Długość JCPAL Mesh to 1,5m, więc jest on zatem dłuższy od tego oryginalnego od Apple. Kabel podobnie jak opisywany przez nas jakiś czas temu JCPAL Dual jest podwójnie ekranowany, aby zminimalizować zakłócenia.

kabel2

Końcówki kabla są pozłacane. Po co? Ma to zapewnić jeszcze szybszy i bardziej stabilny transfer danych.

kabel3

Kolejną bardzo fajną sprawą o której warto wspomnieć jest odwracalne USB. Od teraz nie trzeba się już głowić jak obrócić końcówkę USB aby weszła w port. To nie wszystko.

kabel8

Kabel jak widzicie powyżej posiada dwie końcówki – jedna do ładowania i synchronizacji danych z urządzeniami od Apple, a druga przeznaczona jest dla urządzeń z portem USB Micro (np. power banków). Zatem od teraz nie będziecie już potrzebować drugiego kabla, aby naładować power bank, czy głośnik bluetooth.

Kabel posiada także wygodny rzep do utrzymania go po zwinięciu. Przez te blisko dwa tygodnie testów z kablem żadnych problemów. Nic się nie przerwało, nic nie złamało i nic nie odpadło.

Działanie kabla jak zresztą i innych kabli JCPAL było perfekcyjne. Wykonywałem za pomocą niego wiele synchronizacji i chyba raz robiłem restore i wszystko odbywało się w sposób prawidłowy.

Podsumowanie

Jeśli szukacie wytrzymałego i dość długiego kabla, który nie jest tak łamliwy jak oryginalny kabel od Apple i posiada dwie końcówki Lightning / MicroUSB to z czystym sumieniem mogę Wam polecić ten właśnie kabel JCPAL.

Testowany przez nas kabel możecie kupić w tym miejscu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz

Możliwość komentowania jest wyłączona.