Michał07.09.2015
JCPAL MiX Classic Stand – aluminiowa podstawka do Apple Watch

Dwa tygodnie temu dzięki uprzejmości zgsklep.pl otrzymałem do testów JCPAL MiX Classic Stand, czyli elegancką aluminiową podstawkę do ładowania Apple Watch.

Na samym wstępie chciałbym napisać z czego składa się testowana przeze mnie podstawka. JCPAL Mix Classtic jak widzicie na poniższych zdjęciach składa się z dwóch części.

2

Z części dolnej, czyli podstawki, która wykonana jest z aluminium, oraz górnej – drewnianej do której wkładamy przewód ładujący, a następnie zawieszamy na niej nasz zegarek.

7

Podstawa jak i górna część stojaka posiada specjalne magnesy, dzięki czemu zamontowanie przewodu ładującego lub jego wyciągniecie jest bardzo łatwe i można to zrobić naprawdę bardzo szybko.

3

Całość wykonana jest naprawdę bardzo solidnie.

8

Podstawa stoi bardzo stabilnie, nic się nie rusza, nic nie lata. I to by było chyba na tyle.

5

Podsumowanie

Podstawka JCPAL Mix Classtic łączy w sobie wysokiej jakości aluminium i bogaty wygląd drewna, a to wszystko po to, aby stylowo prezentować Apple Watch podczas ładowania.

6

Testowaną przez nas podstawkę możecie zakupić w sklepie zgsklep.pl. Link do produktu znajdziecie w tym miejscu. Jeśli szukacie eleganckiej, aluminiowej podstawki do Waszego Apple Watch’a to gorąco polecamy produkt JCPAL.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz