Michał13.10.2016
JCPAL Preserver Glass, czyli szkło hartowane dla iPhone 7 / iPhone 7 Plus

Dwa tygodnie temu dzięki uprzejmości firmy zgsklep.pl otrzymaliśmy do testów świetne szkło hartowane JCPAL Preserver Glass przeznaczone dla iPhone 7 Plus. Dziś chciałbym się podzielić z Wami swoimi wrażeniami na ten temat.

Co znajdziemy w pudełku?

7

6

W pudełku oprócz samego szkła znajdziemy ściereczkę do ekranu, a także naklejki służące do usuwania kurzu.

Właściwości szkła

16

JCPAL Preserver Glass to najwyższej jakości szkło, które zostało stworzone w celu zapewnienia ochrony ekranu przez zarysowaniami i uszkodzeniami.

15

Szkło JCPAL Preserver Glass zostało specjalnie wzmocnione, a jego wytrzymałość to 9H.

Grubość szkła to 0,26mm i dzięki temu odporne jest ono również na uderzenia.  Szkło po założeniu  przylega do powierzchni ekranu idealnie i jest praktycznie niewidoczne i niewyczuwalne przy codziennym użytkowaniu.

Wygląd

1

JCPAL Preserver Glass jest jednym z niewielu szkieł na rynku, które pokrywa cały ekran iPhone’a. Jest to bez wątpienia wielka zaleta tego jak i innych szkieł JCPAL.

5

Jak widać powyżej szkło posiada białą ramkę znajdująca się dookoła szkła (występuje także wersja czarna). Uwierzcie mi, że po zamontowaniu JCPAL Preserver Glass na smartfonie szkło jest praktycznie niewidoczne. Szkło posiada zaokrąglone krawędzie, więc korzystanie z urządzenia, które posiada JCPAL Preserver Glass jest naprawdę bardzo przyjemne.

3

Uwierzcie mi, że szkło JCPAL Preserver Glass na iPhone wygląda perfekcyjnie. Widzicie to zresztą na dołączonych zdjęciach.

Montaż

2

Dzięki temu, że wszystkie szkła JCPAL posiadają specjalną powłokę delikatnie oleizowana montaż na ekranie iPhone’a to czysta przyjemność. Po dociśnięciu delikatnie do ekranu, wszystkie pęcherzyki powietrza same „odpływają” i znikną pod powierzchnią szkła. Jak zwykle nie miałem najmniejszych problemów z montażem szkła na swoim iPhone 7 Plus.

UWAGA!

Zgsklep ma w swojej ofercie także inne szkła dla iPhone 7 i 7 Plus.

8

Jak widzicie powyżej znajdziecie tam również szkło firmy COOMA, (link do szkła znajdziecie tutaj) która oprócz samego szkła na ekran posiada również folię na tył iPhone’a.

9

12

Kolejnym szkłem jest szkło JCPAL Preserver Ultra-Tough Edge Glass (link do szkła znajdziecie tutaj).

13

To szkło jest nieco większe od wyżej opisywanych. Boki tego szkła nachodzą na zakrzywiony ekran nowych iPhone’ów.

Podsumowanie

Jeśli cały czas zastanawiacie się i nie wiecie jakie szkło wybrać na swojego iPhone 7 / 7 Plus, to bardzo gorąco polecam właśnie JCPAL Preserver Glass. Szkło kosztuje 119 zł, czyli dość sporo, ale naprawdę jest warte swojej ceny. Testowany przez nas produkt możecie kupić klikając w link obok zgsklep.pl. Gorąco polecamy!

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz

Możliwość komentowania jest wyłączona.