Krzysiek Borek06.01.2016
Jedna z części dla iPhone’a 7 przyłapana na zdjęciach

Tajwański portal Apple.club.tw podzielił się rzekomymi zdjęciami, przedstawiającymi część odpowiedzialną za podświetlenie wyświetlacza iPhone’a 7.

Na pierwszy rzut oka widać wiele podobieństw w porównaniu do 6s i 6s Plus, chociaż kabel łączeniowy z płytą główną i chip 3D Touch są w innym miejscu.

Witryna spekuluje, że może to być część zarezerwowana dla iPhone’a z 4 – calowym ekranem, choć poprzednie doniesienia wskazują na brak technologii 3D Touch w modelu 6c. Wielkość i układ przewodów jasno wskazuje na wyświetlacz, który ma więcej niż 4 – cale.

iPhone-7-Backlight-Assembly

Wspomniany portal w przeszłości podawał wiele dokładnych informacji na temat wycieków części dla urządzeń mobilnych Apple, wliczając w to wystający obiektyw aparatu iPhone’a 6, jego płytę główną i tą z iPada Air 2. Jednakże ich doniesienia o umieszczeniu Touch ID w MacBooku, Magic Mouse i Trackpad jeszcze się nie sprawdziły.

iPhone-6s-6s-Plus-Backlight-Assembly

Apple prawdopodobnie pozbędzie się standardowego gniazda słuchawkowego na rzecz jednego portu Lightning, co pozwoli uzyskać 6 lub 6,5 mm grubości i wodoodporną konstrukcję. Obydwa warianty iPhone’a 7 powinny być wyposażone w układ scalony Apple A10, a na obudowie nie znajdziemy już anten GSM itp.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Jarek

  Brak portu 3,5mm to jakaś pomyłka … Te pare dziesiątych mm nic nie zmieni. Juz 6 i 6s źle leżąc dłoni …

  • Rado

   Kwestia upodobań Jarku. Przesiadłem się z 5s na 6s i pomimo braku jakichkolwiek zastrzeżeń do młodszego brata, to właśnie rozmiar słuchawki przekonał mnie do zmiany na 6s. Jedyne do czego mogę się przyczepić to chyba tylko to, że jest on „za cienki” ale i to nie stanowi problemu w momencie założenia kaburki (Nillkin QI charge).

   • Jarek

    Fakt, 6s w kaburce może sie trzymać lepiej :) ja rownież miałem 5s i teraz posiadam 6s, nie posiadam żadnego case’a i jest śliski :)

    • Rado

     Nillkin Magic Qi case- polecam! Świetne wykonanie oraz estetyka, na space grey wygląda super. A i po moim 5s też zostało już tylko miłe wspomnienie…

 • Blob_

  Zmieni, będziesz musiał kupować słuchawki apple :D z drugiej strony jeśli maja być bezprzewodowe to jestem za!