Krzysiek Borek06.01.2016
Jedna z części dla iPhone’a 7 przyłapana na zdjęciach

Tajwański portal Apple.club.tw podzielił się rzekomymi zdjęciami, przedstawiającymi część odpowiedzialną za podświetlenie wyświetlacza iPhone’a 7.

Na pierwszy rzut oka widać wiele podobieństw w porównaniu do 6s i 6s Plus, chociaż kabel łączeniowy z płytą główną i chip 3D Touch są w innym miejscu.

Witryna spekuluje, że może to być część zarezerwowana dla iPhone’a z 4 – calowym ekranem, choć poprzednie doniesienia wskazują na brak technologii 3D Touch w modelu 6c. Wielkość i układ przewodów jasno wskazuje na wyświetlacz, który ma więcej niż 4 – cale.

iPhone-7-Backlight-Assembly

Wspomniany portal w przeszłości podawał wiele dokładnych informacji na temat wycieków części dla urządzeń mobilnych Apple, wliczając w to wystający obiektyw aparatu iPhone’a 6, jego płytę główną i tą z iPada Air 2. Jednakże ich doniesienia o umieszczeniu Touch ID w MacBooku, Magic Mouse i Trackpad jeszcze się nie sprawdziły.

iPhone-6s-6s-Plus-Backlight-Assembly

Apple prawdopodobnie pozbędzie się standardowego gniazda słuchawkowego na rzecz jednego portu Lightning, co pozwoli uzyskać 6 lub 6,5 mm grubości i wodoodporną konstrukcję. Obydwa warianty iPhone’a 7 powinny być wyposażone w układ scalony Apple A10, a na obudowie nie znajdziemy już anten GSM itp.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek