Michał24.04.2016
Jedynym sposobem na połączenie Samsung Galaxy S7 z Apple iPhone 6s jest…

Jeśli nie jesteście zadowoleni z tego co oferuje iPhone 6s lub Samsung Galaxy S7 i chcielibyście połączyć te dwa urządzenia i ich systemy, ale nie wiecie jak? Dziś pokażemy Wam prosty sposób jak tego dokonać.

Jeden z YouTuberów wpadł na prosty, a zarazem jedyny możliwy sposób, który pozwolił mu połączyć te dwa urządzenia ze sobą. Jak? Nie będę Wam zdradzał tej tajemnicy. Zobaczcie sami!

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • regent

  Palant jeden, ma za dużo pieniędzy i czasu.

  • Danax

   Istnieje prawdopodobieństwo, że ludzie będą przesyłać sobie ten film jako przykład głupoty. Dzięki temu będzie duża oglądalność. Być może zysk z reklam przekroczy koszt obu smartfonów i ten człowiek jeszcze zarobi.

   Tak właśnie jest z droptestami. Ludzie stoją w kolejce po najnowszego iPhona by zaraz po wyjściu ze sklepu go zniszczyć, wrzucić na Youtube i kupić kilka kolejnych.

   • pewnie ten ma ubezpiecznie na telefony i dostanie nowe a kasa z ogladalnosci bedzie na czysto :)

 • antichrist

  pokój bez klamek, to jedyna przyszłość tego jakże prymitywnego autora filmu. nawet jeśli zarobi na reklamach. nie widzę sensu w jego postępowaniu z telefonami. nawet nie jest to w żaden logiczny sposób użyteczne, potrzebne i estetyczne.

  • krzysiekb92

   Rzuć okiem na kanał TechRax, tam zobaczysz, jak się niszczy każdy sprzet mobilny.

 • Bart

  eh zeby go jeszcze w jakis SENSOWNY sposob zniszczyl testujac