Krystian15.12.2013
Już 20 grudnia nowy 5C !

Przed wrześniową konferencją wszyscy czekali na przypuszczalnego taniego plastikowego iPhone. Wprawdzie taki się pojawił, ale niestety nie wszystkie przecieki na temat nowego produktu Apple nie były do końca prawdziwe. Telefon nie był tani. Teraz, jeżeli ktoś cierpi na niedostatek produktów Apple będzie mógł chociaż udawać, że taki posiada.

Na Chiński rynek wchodzi bowiem idealna kopia tego świetnego telefonu – ioPhone 5C. Jak przystało na kopię, wszytko mamy tu troszkę gorsze.

Zaczynając od systemu, którym jest Adnroid 4.2 i nie liczył bym na żadna aktualizację już, kończąc na sprzęcie. Poniżej znajdziecie dokładną specyfikację tej kolorowej zabawki.

5c

Producent jednak nie kończy na zaskakiwaniu nas sprzętem czy systemem. Postanowił iść dużo dalej i wypuścił również reklamę swojego produktu! Na filmie zobaczycie świetnie przedstawione radosne momenty użytkowników ioPhone w różnych sceneriach. Apple może brać przykład z tak dopracowanej kampanii!

Premiera już niedługo, więc jak bardzo chcecie koniecznie ustawcie się po niego w kolejce! Gadżet będzie dostępny w identycznych kolorach i w cenie około 150$. Więcej informacji na temat produktu znajdziecie tutaj.

Źródło: iosys.co.jp
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_