Krystian01.04.2014
Już w maju rozpocznie się produkcja ekranów do iPhone 6

Apple rzekomo ma rozpocząć masową produkcję swoich nowych 4,7″c wyświetlaczy do iPhone 6 w maju, donosi Reuters. Nowe urządzenie spodziewane jest w sprzedaży na jesień, większa 5,5″ wersja telefonu może być opóźniona.

Japan Display Inc, Sharp Corp i South Korea’s LG Display Co Ltd zostali zatrudnieni do wykonania ekranów dla Apple, twierdzi anonimowe źródło. Oba ekrany do iPhone 6 będą większe, niż obecnie w iPhone 5S oraz 5C.

Źródło mówi, że wystąpiły problemy z produkcją warstwy dotykowej na ekranie o rozmiarze 5,5″ stąd najpierw zostanie uruchomiona masowa produkcja tylko rozmiaru 4,7″.

Wczoraj mogliśmy zobaczyć zdjęcia rzekomego iPhone 6 podczas testów w fabryce Foxconn – niestety nie udało się potwierdzić ich autentyczności. Możecie je obejrzeć ponownie – iPhone 6 podczas testów.

Źródło: iclarified.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 

@narkoman_
 • minicomp

  Jesli jakość tych ekranów bedzie taka sama jak telewizorów tej marki (Sharp) to iphone nie bedzie miał żadnej konkurencji jesli chodzi o wyswietlacz.

  Nie wiem czemu wszyscy tak liczą na model 5,5 cala przecież wyjście 3 modelu iphona (zwykły, c i ten) to byłby chyba jakiś żart i zaprzeczenie jakichkolwiek zasad tej firmy.

  • Ekrany i tak już obsługują 100% sRGB wiec lepsze nie beda :-) ja chce wiekszy, max 5, znam osoby co chętnie kupią 5,5″. Zbyt bedzie. iPhone przy konkurencji to jakis liliput.

   • minicomp

    Ja mam sharpa z 4 barwami ledow i taki byłby boski :)