Wacław Niezgoda22.07.2015
Kabel MagSafe dla iPhone

Na Kickstarterze można czasami wpaść na pomysły ciekawe głównie przez swoją prostotę. Zahaczenie kabla, który jest podłączony do naszego urządzenia podczas ładowania w większości przypadków kończy się twardym lądowaniem laptopa lub smartphone’a. MacBookom na ratunek przybyło złącze MagSafe wprost od Apple. Teraz to samo rozwiązanie może zostać wprowadzone dla iPhone’ów.

Projekt nazwany Znaps, już teraz zebrał 7 razy więcej niż próg 120 tys dolarów kanadyjskich. Główną przyczyną jest wspaniały pomysł i niska cena, ponieważ już za ok 9USD otrzymamy jeden zestaw.

Czym jest ten zestaw i do czego to właściwie służy, spytacie. Krótką końcówkę należy umieścić w porcie naszego urządzenia, warto zauważyć, że mają być dostępne opcje zarówno z USB jak i Lightning. Drugi koniec umieszczamy na naszym kablu zamieniając go w magnetyczną końcówkę do ładowania.

3790dc7d59e2844b574e8fdcd174f472_original

Dzięki temu wystarczy tylko przyłożyć kabel do naszego urządzenia, a bateria zacznie się ładować. Tak jak w oryginalnym kablu, tutaj również znajdziemy malutkie światełko, informujące nas o ładowaniu naszego sprzętu.

Jeśli jesteście zainteresowani projektem możecie wejść na stronę projektu na Kickstarterze, pamiętajcie jedynie, że wsparcie projektu nie jest jednoznaczne z zakupieniem produktu, a co za tym idzie nie posiada się żadnej gwarancji otrzymania gotowego sprzętu.

Źródło: kickstarter.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS