Krzysiek Borek22.06.2015
KAVAJ Dallas – eleganckie skórzane etui z klapką dla iPhone 6 i 6 Plus

Firma Kavaj produkuje piękne etui, każde wykonane ze skóry. Dziś przedstawimy Wam jedno z nich, przeznaczone iPhone’owi 6 Plus, istnieje również model dla regularnego wariantu iPhone’ea 6.

KAV1

Etui wykonane jest ze skóry i sprawia eleganckie wrażenie. Wykorzystana w produkcji skóra jest lekko szorstka, jej kolor jest ładny, a faktura miła w dotyku.

KAVAJ7

Ten model wyposażony jest w pokrywę, która ma na celu ochronę wyświetlacza iPhone’ea, oczywiście posiada ona magnes. Szwy są solidne i dobrze akcentują kolorystykę etui.

KAVAJ6

Wszystkie umieszczone są symetrycznie, co pokazuje przywiązanie producenta do wysokiej jakości. Na tyle znalazło się miejsce na dwie karty, a na tyle jest miejsce na logo.

KAVAJ2

Wnętrze wypełnione jest flanelą, która jest cienka, ale nie traci na elastyczności. Nawet jej kolor został dopasowany do etui. Powłoka, w której „siedzi” iPhone jest mocna i stabilna. Wycięcia na przyciski są wykonane w należyty sposób i nie ma problemów z dostępem do każdego z nich.

KAVAJ5

Aby rozpocząć użytkowanie etui, wystarczy włożyć do niego smartfona. Wszystko odbywa się bez presji i łatwo w nim umieścić urządzenie mobilne. Krawędzie etui lekko wystają na wyświetlacz iPhone’ea.

KAVAJ3

Wspomniana przeze mnie pokrywa magnetyczna utrzymuje się całkiem dobrze, ale wolałbym, aby magnes był silniejszy. Z drugiej strony na pewno sprawdza się lepiej, niż etui bez które sprawia lepsze wrażenie, trzymając je w dłoni.

KAVAJ1

Grubość urządzenia ulega zmianie, ale chwyt nadal pozostaje pewny. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby całkowicie odkryć pokrywę i tak korzystać ze smartfona. Wtedy jest zdecydowanie wygodniej, choć składana pokrywa wywołała u mnie niepokój.

Podsumowanie

Etui Kavaj Dallas jest wykonane ze starannością i z wysokiej jakości skóry. Jest to zauważalne w czystych szwach i spoinach. Materiał jest przyjemny w dotyku, a chwyt pewny. Magnes w pokrywie mógłby być silniejszy, nie mogę przyczepić się do wycięć na przyciski. W tym przypadku wszystko wykonane jest podręcznikowo. Pomimo pogrubienia iPhone’ea to nadal jedno z najcieńszych etui dla smartfona giganta z Cupertino.

Koszt Kavaj Dallas to około 23 funtów. Pokrowiec możecie kupić na stronie producenta – tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek