Krzysiek Borek17.07.2015
KAVAJ Miami – skórzane etui dla iPhone 6/6Plus

Wcześniej na łamach naszego portalu mogliście zapoznać się z recenzjami produktów KAVAJ dedykowanych obydwóm wariantom iPhone‚a 6. Etui Dallas i Tokyo okazały się interesującymi propozycjami, a jak jest z modelem Miami, zaraz się o tym przekonacie.

miami1

Etui wykonane jest ze skóry i sprawia dobre wrażenie wizualne, boki są bardziej napięte, niż w poprzednich produktach KAVAJ.

miami8

Obszycia praktycznie nie widać, pomijając niektóre miejsca, w tym przypadku to najlepszy, jak dotąd produkt.

miami10

Na tyle Miami mamy do dyspozycji dwa miejsca na kartę kredytową/dowód osobisty itp. Karty „siedzą” pewnie i na pewno nie wypadną podczas użytkowania etui.

miami4

Włożenie iPhone‚a do etui jest banalnie proste, choć nie ukrywam, że potrzeba trochę siły, aby wepchnąć telefon do samego końca. Eui z iPhone’m w środku  jest szczelnie zamknięte.

miami3

Jest to zasługa specjalnej gumki i magnesu, który umieszczony jest w górnej części etui.

miami9

Wyciągniecie telefonu z pokrowca to czysta przyjemność. Wystarczy pociągnąć na widoczną na zdjęciu powyżej „gumę” i telefon wysuwa się z etui.

Podsumowanie

KAVAJ Miami wykonane ze skóry i tworzyw sztucznych sprawia bardzo dobre wrażenie. iPhone „siedzi” w nim stabilnie i nie zauważyłem, jakichkolwiek nieprawidłowości w konstrukcji, oprócz widocznego kleju.

miami6

Nie sprawdzałem, jak smartfon Apple poradzi sobie z upadkiem wewnątrz etui, ale nie wydaje mi się, żeby coś miało się z nim stać.

miami7

W Miami spodobały mi się gniazda na dowód osobisty/kartę kredytową, mając w etui smartfona i kartę wraz z dowodem wszystko mamy pod ręką. Będzie to niezwykle przydatne podczas podróży, choć należy uważać, żeby nie zgubić wszystkiego naraz.

Koszt Kavaj Miami to około 22 funty. Pokrowiec możecie kupić na stronie producenta – tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek