Krzysiek Borek20.06.2015
KAVAJ Tokyo – piękne skórzane etui dla iPhone’a

Kavaj w swojej ofercie ma wiele pięknych etui dla urządzeń mobilnych. Produkują je również dla iPhone 6 i 6 Plus. Miałem przyjemność zapoznać się z modelem Tokyo, który jest dostępny dla obydwu wariantów iPhone’ea.

KAV1

Pokrywa modelu Tokio wykonana jest z mocnego tworzywa sztucznego, które pokryte jest wysokiej jakości skórą.

KAV3

Dzięki temu zabiegowi etui sprawia wrażenie solidnego i jest pięknie wykończone. Struktura skóry jest miła w dotyku i widać na niej niewielki połysk, co bardzo mi się spodobało. Na tyle i bokach mamy wycięcia na przyciski.

KAV4

Tym razem krawędzie etui również nachodzą na wyświetlacz smartfona giganta z Cupertino. Przyciski są łatwo dostępne, choć na etui widać nieprawidłowości w budowie. Pokrywa jest bardzo cienka, jedynie w miejscu aparatu jest lekko grubsza.

Wnętrze zostało sprawnie zrealizowane z gumowanej skóry. Umieszczenie urządzenia jest bezproblemowe i odbywa się szybko.

KAV2

Sprzęt siedzi w etui pewnie. Jak już wspominałem ,etui nachodzi na wyświetlacz, co w praktyce pokazuje, że jest powyżej niego.

Podczas użytkowania zauważyłem pewny chwyt urządzenia wewnątrz etui.

Podsumowanie

Pokrywa Kavaj Tokio wykonana z połączenia tworzywa sztucznego i skóry to bardzo dobry zabieg. Wykończenie stoi na wysokim poziomie, na pochwałę zasługują również dobrze wykonane wycięcia na logo sprzętu i wszystkie przyciski, znajdujące się na bokach. Poza wyglądem, etui jest cienkie i świetnie leży w dłoni. Jeżeli macie na uwadze ochronę jedynie tyłu swojego sprzętu, a jednocześnie nie chcecie rezygnować ze skóry to warto zainteresować się propozycją firmy Kavaj.

Koszt Kavaj Tokio to około 20 funtów. Pokrowiec możecie kupić na stronie producenta – tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek