Michał29.05.2014
Kiedy zobaczymy Jailbreak iOS 7.1.1?

Na pewno wielu z Was niecierpliwie czeka na ten moment, kiedy publicznie pojawi się i będzie ogólnie dostępne narzędzie umożliwiające wykonanie Jailbreak iOS 7.1.1.

Kilka godzin temu jeden z hakerów (@i0n1c) poinformował nas za pośrednictwem Twittera o tym, że Jailbreak iOS 7.1.1, a raczej narzędzie umożliwiające jego wykonanie, jeśli w ogóle kiedykolwiek zostanie wydane, to na pewno nie wcześniej niż za 4 miesiące, czyli dopiero po oficjalnym pojawieniu się wersji iOS 8.

O tym, że Jailbreak iOS 7.1.1 jest możliwy pisaliśmy już kilkakrotnie, a nawet umieszczaliśmy krótkie filmy przedstawiające iPhone 4 i iPhone 5c z wykonanym Jailbreak. Wpis znajdziecie w tym miejscu.

Dlaczego dopiero za 4 miesiące? Hakerzy boją się tego, że w momencie udostępnienia Jailbreak iOS 7.1.1, dziura dzięki, której w tej chwili jest możliwe wykonanie Jailbreak zostanie przez Apple załatana, a to znacznie utrudniłoby pracę nad Jailbreak iOS 8.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
  • jolo

    Mowa tutaj o samym Stefanie!Więc nic nie jest jeszcze powiedziane,że dopiero za 4 miesiące zostanie wydany!Zobaczymy jaka będzie odpowiedź grupy Evas3rs.

  • Adi

    Dupa tam dupa, czekają do 8. A co jabole teraz robią, jak nie łatają ios8 jak już wiedzą, że na 7.1.1. już się da zrobić jailbreak. Takie pierdolenie kotka…