Krzysiek Borek18.05.2016
Kłopotów iPada Pro 9,7″ z iOS 9.3.2 ciąg dalszy

Informowaliśmy was o błędzie 56, z którym borykają się niektóre iPady Pro z wyświetlaczem o przekątnej 9,7 – cala, ale to nie wszystko.

Pojawił się nowy problem, sprawiający, że sprzęt uruchamia się ponownie i wymaga odcisku palca lub podania kodu w celu jego odblokowania.

Błąd w oprogramowaniu działa od 31 marca bieżącego roku bez względu na pojemność dyskową, wariant kolorystyczny i WiFi lub LTE. Problem pojawia się na iOS 9.3.1 i niedawno wydanym 9.3.2. Wygląda na to, że Safari prowadzi do ponownego uruchomienia urządzenia, ale to nie jest główny powód występowania błędu.

I have started getting random reboots. Today for the first time my 9.7-inch iPad Pro froze on the Apple screen during reboot. It seems to happen most when switching between Mail and Safari. I had to hold the on/off button to get it unstuck.

My 9.7-inch iPad Pro (32GB) is less than 15 days old and has exhibited this behavior at least twice now. I’m up to date on iOS. […] Last time [it crashed] I was looking at […] images on Safari. I also had 5-6 apps running in the background.

Apple nie wie, co jest bezpośrednim powodem zaistniałego problemu i na pewno nie jest związany z usterką sprzętową. Wszystko powinna naprawić aktualizacja oprogramowania, która wyeliminowała problem z Bluetooth w iPhonie SE.

Wielu użytkowników zauważyło również błąd 298 wchodząc w Ustawienia → Prywatność → Diagnostyka i użycie → Dane.

 

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek