Krzysiek Borek18.05.2016
Kłopotów iPada Pro 9,7″ z iOS 9.3.2 ciąg dalszy

Informowaliśmy was o błędzie 56, z którym borykają się niektóre iPady Pro z wyświetlaczem o przekątnej 9,7 – cala, ale to nie wszystko.

Pojawił się nowy problem, sprawiający, że sprzęt uruchamia się ponownie i wymaga odcisku palca lub podania kodu w celu jego odblokowania.

Błąd w oprogramowaniu działa od 31 marca bieżącego roku bez względu na pojemność dyskową, wariant kolorystyczny i WiFi lub LTE. Problem pojawia się na iOS 9.3.1 i niedawno wydanym 9.3.2. Wygląda na to, że Safari prowadzi do ponownego uruchomienia urządzenia, ale to nie jest główny powód występowania błędu.

I have started getting random reboots. Today for the first time my 9.7-inch iPad Pro froze on the Apple screen during reboot. It seems to happen most when switching between Mail and Safari. I had to hold the on/off button to get it unstuck.

My 9.7-inch iPad Pro (32GB) is less than 15 days old and has exhibited this behavior at least twice now. I’m up to date on iOS. […] Last time [it crashed] I was looking at […] images on Safari. I also had 5-6 apps running in the background.

Apple nie wie, co jest bezpośrednim powodem zaistniałego problemu i na pewno nie jest związany z usterką sprzętową. Wszystko powinna naprawić aktualizacja oprogramowania, która wyeliminowała problem z Bluetooth w iPhonie SE.

Wielu użytkowników zauważyło również błąd 298 wchodząc w Ustawienia → Prywatność → Diagnostyka i użycie → Dane.

 

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Bart

  eh – z jednej strony oczekuje sie iz by iOS 10 duzo nowego wniusl – ale to jeszcze BARDZIEJ NAMIESZA w i tak juz skomplikowanym systemie.

  Ja jednak wolalbym kolejne optymalizacje i poprawki obecnego systemu i ZADNE nowosci :(

  • Dorian

   To nie jest ani twoj ani nasz problem tylko apple. Ja oczekuje nowosci i byc szło wykasowac smieci oryginalnie zainstalowane ,no i optymalizacji statemu. Nie po to płace najwyzsza cene za telefon by isc na kompromis albo optymalizacja albo nowosci. Apple dzwiga ceny a w zamian dostajemy coraz to nudniejsze produkty z nudnym systemem.

   • Bart

    tyle iz Apple nie stoi nad kazdym z spluwa przystawiona do skroni kazac kupic ich produkt ;)

    Choc moje zdanie jest takie iz iOS sie SUPER zoptymalizowany (wobec Android) zatem nie ma co plakac.

    Kolejny raz sie powtorze o ceny Apple – sa one wysokie w pl – w cywilizowanych krajach sa na TAKIM SAMYM poziomie co topowce konkurencji

 • Fres

  Dyletanci. Tylko gejami się zajmują a nie swoimi produktami.

 • masi0

  kiedys nabijalismy sie z androida….