Krzysiek Borek12.08.2015
Kolejna generacja iPhone’ów w danych deweloperskich, oprócz modelu 6c

Wiele wiarygodnych źródeł sugeruje, że obok obydwu wariantów iPhoneea 6S ujrzymy również model 6c. Jednakże ostatni raport Fiksu daje jasno do zrozumienia, że mamy do czynienia jedynie z iPhone’em 8.1 i 8.2. Nie ma żadnych danych, dotyczących modelu 6c, który miałby zostać zaprezentowany w tym samym momencie.

Gwoli przypomnienia, iPhone 6 i 6 Plus noszą znamiona iPhone 7.2 i 7.1, podczas gdy 5c to iPhone 5.3. Ostatnie dane Fiksu mówią o używaniu na najnowszych modelach popularnych aplikacji, związanych z podróżami, grami i stylem życia. Większość danych pochodzi z obydwu wariantów modelu 6S ze Stanów Zjednoczonych, choć znalazły się również dane z Niemiec i Brazylii.

ip6c

Większość doniesień nie zawierało informacji o wydaniu iPhone‚a 6c, jedynie Evleaks podał ostatnio tę informację. Według niego wszystkie trzy modele powinny zostać zaprezentowane na konferencji prasowej 9 września bieżącego roku. Z kolei poprzednie plotki mówiły o rozpoczęciu produkcji mniejszych baterii, które prawdopodobnie pojawią się w modelu 6c.

Dane, które się pojawiły nie wykluczają pojawienia się iPhone‚a 6c, choć zmniejszają szanse podjęcia takiej decyzji przez Apple.

Źródło: http://9to5mac.com/2015/08/11/iphone-6c-release-2015/
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek