Krzysiek Borek02.08.2015
Kolejna generacja Motoroli DROID zastąpi model X Play w Stanach Zjednoczonych?

Wygląda na to, że w niedalekiej przyszłości ujrzymy następcę Motoroli z serii DROID. Biorąc pod uwagę konferencję Motoroli z początku tygodnia, wszystko wskazuje na to, że doczekamy się kolejnej generacji Motoroli DROID Turbo ze zmienionym wyglądem, rzecz jasna.

Większość nowości, dotyczących tego modelu jest owiana mgłą tajemnicy, choć dzięki dzisiejszemu przeciekowi wiemy, jak będzie wyglądał tył sprzętu. Wygląda na to, że DROID Turbo zostanie wyposażona w bezprzewodowe ładowanie, co można zauważyć na zdjęciach poniżej, przedstawiających jej tylny panel.

Nic więcej nie wiemy, przynajmniej na tę chwilę, choć wygląda na to, że wygląd niespecjalnie ulegnie zmianom. Na pewno pojawi się pojemna bateria, która powinna starczyć na przynajmniej 2 dni użytkowania na jednym ładowaniu, dodajcie do tego ładowanie indukcyjne i mamy naprawdę solidny sprzęt mobilny.

Prawdopodobnie nadchodząca słuchawka z serii DROID będzie zastępstwem dla modelu X Play, który nie pojawi się w sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych. Z drugiej strony to dziwne posunięcie ze strony Amerykanów, ponieważ sprzęt z tej serii zazwyczaj dostępny jest tylko i wyłącznie dla jednego z operatorów sieci komórkowych w USA (prawdopodobnie dla Verizon). Tak czy owak, spodziewajcie się, że Motorola niedługo zaprezentuje kolejnego/kolejne smartfony.

Źródło: technobuffalo.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek