Krzysiek Borek10.03.2016
Kolejne etui dla iPada Pro 9,7″?

21 marca bieżącego roku Apple prawdopodobnie zaprezentuje iPada Pro z wyświetlaczem o przekątnej 9,7 – cala, a w sieci pojawiło się właśnie kolejne etui, które zdaje się potwierdzać wcześniejsze doniesienia związane z najnowszym sprzętem. W oczy na pewno rzuci się wycięcie na Smart Connector, diodę doświetlającą aparat główny i wiele innych.

W ubiegłym miesiącu informowaliśmy, że możemy pożegnać się z linią Air, na rzecz mniejszego modelu Pro ze Smart Keyboard i Apple Pencil. Sprzęt musi mieć dedykowany port łączący, który pozwoli na korzystanie z dedykowanych mu klawiatur. Etui widoczne na zdjęciach pokazuje, że port umieszczony na lewej krawędzi nadchodzącego tabletu, a więc w tym samym miejscu to pierwowzór wydany w listopadzie ubiegłego roku.

screen-shot-2016-03-10-at-11-59-35-am

Co więcej, wycięcie na aparat jest zdecydowanie większe niż wcześniej, co może wskazywać na wyposażenie aparatu tabletu w diodę doświetlającą, która pomoże podczas wykonywania zdjęć w niesprzyjających warunkach oświetleniowych. Na zdjęciach nie widać wycięć na większą ilość głośników, więc może się okazać, że będzie tylko jeden.

macgpic-1457606250-115612314741093-sc-jpt

Nie trudno zauważyć, że wzornictwo nie różni się od modelu Air 2, pomimo paru drobnych zmian, które mogą zajść. Warto wspomnieć, że pojawi się również dedykowana klawiatura Smart Keyboard dla mniejszego wariantu, podczas gdy Apple Pencil powinien działać na mniejszej powierzchni roboczej.

Sprzęt powinien zadebiutować 21 marca bieżącego roku razem z iPhone’em SE i nowymi paskami dla Apple Watcha.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • Wojciech Mjka

    Jak „nie widać wycięć na większa ilość głośników” jak są doskonale widoczne na 1 zdjęciu.