Krzysiek Borek20.05.2014
Kolejne osoby dołączają do prac na Jailbreak iOS 7.1.1

Świetna wiadomość dla osób czekających na Jailbreak iSO 7.1.1. Do winocm i i0n1c dołączają kolejne dwie osoby, którym udało się zrobić Jailbreak iOS 7.1.1.

Dwaj chłopacy pracujący dla Georgia Tech Information Security Center (GTISC) , oznajmili wszem i wobec, że udało im się wykonać Jailbreak najnowszej wersji iOS.

Zrobili to w tym miesiącu, po czym jeden ze studentów opublikował wideo na serwisie YouTube. Filmik znajdziecie w tym miejscu.

” This is what I did on iPhone 5s, with iOS 7.1.1. The work includes followings. 1.Bypassing sandbox, 2. Getting root permission, and 3. bypassing codesign”

i0n1c i inny z developerów znanych z jailbreakowej sceny potwierdzają, że kolejne osoby tego dokonały.

Oto wpisy z Twittera:

@osxreverser: Three known private jailbreaks for 7.1.1. The „community” must be really pissed off ahahhahah this is beautiful to watch :)
@Taiki__San: @osxreverser three?
@osxreverser: @Taiki__San stefan, winocm and the chinese guy in the us
@i0n1c: I welcome @blue9057 to a world of pain

Na ten moment nie mozna zweryfikować, czy to prawda, ale biorąc pod uwagę że dwóm osobom się udało to i tym ludziom także. Miejmy tylko nadzieje, że ktoś w końcu wyda narzędzie publicznie. Jednakże dobrze jest poczekać do wydania iOS 8, majac nadzieje ze obecne exploity będą nadawać się pod nową wersję systemu.

GTISC planują wydać informacje i być może narzędzie w sierpniu, bieżącego roku.

Źródło: iclarified.com/
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek