Krzysiek Borek18.09.2014
Kolejne produkty Apple zobaczymy w połowie października

Jeżeli mysleliście, że obydwa warianty iPhone’a 6 i iOS 8 to jedyne nowości Apple, to się mylicie. Gigant z Cupertino nie spocznie na laurach i niedługo zobaczymy kolejne nowości.

Prawdopodobnie w połowie przyszłego miesiąca Apple pokaże kolejne generacje tabletów, nowe Apple TV i inne produkty, z których są znani. Jest jedno ale, nawet jeżeli Tim Cook i spółka pokaże kolejną generację tabletów wyposażonych w Touch ID, to w tym roku ich nie kupimy. Sytuacja może być podobna do tej z urządzeniem naręcznym Apple.

Retina Macbook Air może nie pojawić się na półkach sklepowych w tym roku, ale istnieje możliwość, że tablety Apple znajdą się na półkach sklepowych w czasie tegorocznych świąt Bożego Narodzenia.

Wg. DailyDot kolejna konferencja prasowa giganta z Cupertino ma odbyć się 21 października, prawie rok po ostatnim spotkaniu prasowym Apple w październiku.

Źródło: modmyi.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • Aaa

    I na to czekam juz od dłuższego czasu a nie jakiś tam odnowiony iphone (którego oczywiście kupie ;) ) nowy MacBook Air, nowe Apple TV ale mam cicha nadzieje ze wyjdzie odnowiony MacBook Pro i będzie z karta dedykowana za te 8 klocków, bo jak nie trzeba będzie kupic w stanach czy Japonii ta lepsza 15 oczywiście jak dolar spadnie ;) ale wisienka na torcie byłby MacBook Pro retina 13 z 4 rdzeniowym prockiem ;)