Krzysiek Borek29.08.2014
Kolejne zdjęcia i informacje o iPhone 6

Pogłoski, dotyczące iPhone’a 6 pojawiają się bardzo szybko. Praktycznie codziennie pojawia się coś nowego. Ta, którą Wam za chwilę przedstawię zawiera dużo informacji o nadchodzącym urządzeniu Apple.

Tym razem w sieci pojawiły się kolejne zdjęcia iPhone’a 6 wraz z jego specyfikacją techniczną, datą prezentacji i datą rozpoczęcia sprzedaży nadchodzącego smartfonu. Jednakże nie bierzcie ich na poważnie, może to być makieta lub podróbka urządzenia giganta z Cupertino. Istnieje również szansa, że to model przed produkcyjny, które nie wielie rózni się od ostatecznego.

Ze zdjęć widać, że jest to prawdopodobnie kolejny klon iPhone’a 6 z Androidem i nakładką przypominającą iOS. Ikona kalendarza nie wygląda na tą, którą znamy z iOS, przód urządzenia to polerowany plastik, choć z tyłu jest wystający obiektyw głównego aparatu i pojedyncza dioda doświetlająca aparat.

1

To samo źródło podało prawdopodobną specyfikację kolejnej generacji iPhone’a. iPhone 6, w tym przypadku to wariant z wyświetlaczem o przekątnej 4,7″ i rozdzielczości 960×1704. Będzie posiadał 2 rdzeniowy procesor o taktowaniu 2GHz (64 bity), 2GB pamięci RAM, aparat główny o rozdzielczości 8MPx, nagrywający materiały wideo w 1080p w 60 klatkach/sek.

2 3 4 5

Tempo pojawiania się plotek na temat najnowszego urządzenia giganta z Cupertino nie zwalnia. To od was zależy w co uwierzycie, a w co nie. Najlepiej poczekać do oficjalnej preentacji iPhone’a 6, która odbędzie się niebawem.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
  • kwawer

    Muszę wreszcie to napisać, te paski z tyłu obudowy bardzo mi się nie podobają. Swoją drogą, iphone 5 też miał takie paski z tyłu obudowy, jak miał zaklejoną folie, po drugie jakoś nie chce mi się wierzyć, że apple da przycisk home, z takimi dziurami na około przycisku. Co do zaokrąglonych boków, to 2 lata temu podobał mi się iPhone z ostrymi grawędziami, niestety rok później zweryfikowałem swoje poglądy, jak pojawiły się odpryski na lakierze, więc może te zaokrąglone boki wyeliminują ten mankament.

    • Sebastian

      Powiedźmy szczerze, jeżeli te paski będą to nie widzę powodu dla którego Apple nie miałoby zrobić ich w kolorze obudowy. Moim zdaniem to jest 100% fake, zresztą widać to m.in. po napisach tyle obudowy. To jest chińska podróbka iPhone 6 opierająca się na przeciekach.