Krzysiek Borek10.05.2016
Nowe zdjęcia Xiaomi Mi Band 2

Xiaomi oficjalnie potwierdziło istnienie Mi Band 2, ale ostatnio dowiedzieliśmy się, że jej debiut będzie opóźniony o miesiąc, ponieważ fabryka Huami nie wyrobi się na czas z produkcją.

Pierwsze zdjęcia opublikował CEO, Lei Jun, ale to nie koniec, ponieważ dziś pojawiły się kolejne. Dzięki nim dowiemy się nowych informacji, związanych z kolejną opaską sportową Chińczyków.

mi-band-2-01-576x1024

Wiadomo już, że będzie wyposażona w wyświetlacz, a nowe zdjęcia to potwierdzają, dzięki niemu będziemy mieli wgląd w wiele informacji. Wliczając w to poziom naładowania baterii, ilość kroków, prędkość, puls i przede wszystkim wyświetlanie aktualnej godziny. Dla mnie to dobra wiadomość, ponieważ Mi Band i 1S nie są w stanie przekazać tych informacji użytkownikowi i musimy sięgać po telefon do kieszeni, żeby wszystko sprawdzić.

mi-band-2-04-576x1024

Na ten moment nie wiemy, czy to ostateczna wersja opaski, czy kolejny prototyp. Na pewno można spodziewać się przystępnej ceny, bo ceny obecnie sprzedawanych modeli nie przekraczają 20$. Pozwala to myśleć, że cena nie będzie przesadnie wysoka, choć zastosowanie wyświetlacza może ją nieznacznie podwyższyć.

mi-band-2-05-576x1024

Dziś odbyła się konferencja Xiaomi, na której pokazano MIUI 8 i Mi Max, ale o opasce nie powiedziano ani słowa.

Źródło: gizmochina.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek