Wacław Niezgoda02.04.2015
Nowy iPhone będzie wodoodporny?

Na co czekają użytkownicy iPhonów poza dłuższym działaniem na baterii? Na wodoodporność! Czyżby kolejny iPhone był urządzeniem, które bez lęku będziemy mogli wziąć ze sobą na basen lub nie bać się czy przeżyje przypadkową kąpiel?

Bardzo możliwe, że tak właśnie będzie! A dokładniej wskazuje na to patent, który został zgłoszonyw momencie premiery iPhone 5s. Jest w nim opisane uszczelnienie przycisków iUrządzeń. Stworzony został przez Colina Ely, mówi o zapobieganiu dostania się płynów lub niechcianych drobinek kurzu.

diagram-640x572

Wodoodporny iPhone jest z pewnością czymś, co kiedyś przyjdzie nam zobaczyć. Myślę że wraz z nadejściem Apple Watch, który sam nie jest w stanie działać w pełni bez połączenia z smartphonem, telefon z którym bez obaw będzie można zanurzyć się w basenie i dzięki niemu oraz zegarkowi śledzić swoje wyniki to jest jedno z wyzwań jakie zostanie przed firmą z Cupertino postawione w najbliższym czasie. Mam tym samym nadzieję, że będzie to jedna z funkcji, która będzie wyróżniać iPhone 6s od 6 a nie dopiero 7 od 6s.

Źródło: cultofmac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS