Michał14.06.2014
Komunikator iSMS

Podróżujesz często pociągami? Jesteś pasjonatem kolei żelaznej? Mamy idealną aplikację dla Ciebie.

Komunikator iSMS to aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne (telefony, tablety, netbooki etc). Dzięki niej, pasażerowie a także pasjonaci kolejnictwa mogą być na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi aktualnej sytuacji na polskich szlakach kolejowych.

Aplikacja umożliwia odbieranie dużo bogatszej informacji niż krótkie informacje SMS. Zastosowane technologie pozwalają na wysyłanie informacji tekstowej o długości do 10 000 znaków, a także filmów, dokumentów, zdjęć oraz przeprowadzanie ankiet i sondaży umożliwiających szybkie poznanie opinii o funkcjonowaniu danego Przewoźnika.

kom

Informacje udostępniane w aplikacji pochodzą z najlepszego źródła – bezpośrednio od przewoźników świadczących swoje usługi na poszczególnych relacjach.

Komunikator iSMS jest nową odsłoną systemu iSMS działającego w polskich kolejach od dwóch lat. W systemie jest zarejestrowanych już kilkanaście tysięcy użytkowników, którzy wraz z komunikatorem dostają nowe, lepsze narzędzie ułatwiające codzienne podróże.

Komunikator iSMS
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz