Krzysiek Borek27.02.2016
Konferencja Apple przeniesiona na 21 marca?

Przez cały bieżący miesiąc pojawiały się doniesienia o prezentacji nowych produktów Apple, która pierwotnie miała nastąpić 15 marca, ale została przeniesiona na 21.

Według raportu UnderKG i źródeł bliskich Apple wynika, że prezentacja iPhone’a SE, pasków do Apple Watch i mniejszego modelu iPada Pro odbędzie się tydzień później, niż zaplanowano. Źródło mówi również, że dotarło do informacji związanych z pracownikami Apple, podobno ten dzień będzie wolny od pracy. Niestety, informacje nie są potwierdzone, więc nie bierzcie ich na poważnie.

Wygląda na to, że podczas spotkania prasowego producent z Cueprtino będzie miał ręce pełne roboty. Ostatnie doniesienia mówią o braku iPada Air 3, który zostanie zastąpiony 9,7 – calowym wariantem modelu Pro ze wsparciem dla Apple Pencil i Smart Keyboard. Warto nadmienić, że pojawi się również iPhone SE i paski dla pierwszej generacji Apple Watcha. Podobno zaprezentowany sprzęt i akcesoria miały trafić do sprzedaży 18 marca, ale przez przesunięcie daty konferencji trafią na półki sklepowe później.

Czekacie na nowego iPada i iPhone’a?

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • masi0

  Czekamy, mały iPhone napewno znajdzie wielu nabywców który nie kupili wersji 6 a Samsungami się brzydzą :)

  • Marcin Wojciechowski

   Mały iPhone powinien posiadac dokładnie te same funkcjonalności co modele 6S/6S Plus a więc i 3D Touch. jego brak o ile faktycznie się potwierdzi będzie jednym wielkim technologicznym fapaux.
   Cieszy mnie za to planowana prezentacja iPada Pro o przekątken 9.7″ z możliwościami takimi samymi (miejmy nadzieję) co iPad Pro o rpzekątnej 12.9″.
   Jestem ciekaw oficjalnej prezentacji najnowszych produktów Apple.