Michał10.12.2015
Koniec wyszukiwania miejsca parkingowego. Od dziś nawigacja Sygic zrobi to za Ciebie

Firma Sygic udostępniła właśnie nową wersję swojej aplikacji do nawigacji GPS. Nowa wersja jest zintegrowana z serwisem Parkopedia i pozwala użytkownikom na całym świecie znaleźć miejsce parkingowe, korzystając ze smartfonu.

Znalezienie wolnego miejsca parkingowego jest problemem w wielu miastach na całym świecie, ponieważ lokalne władze zmagają się z rosnąca liczbą pojazdów na drogach. Badanie przeprowadzone niedawno przez firmę Sygic wykazało, że największym problemem ponad 80% kierowców jest mała liczba miejsc parkingowych.

Prawie połowa kierowców nie chce parkować dalej niż 100 metrów od miejsca docelowego, a co trzeci kierowca woli parkować za darmo, nawet jeśli musi poświęcić wiele czasu na znalezienie wolnego miejsca.

Zrzut ekranu 2015-12-10 o 15.17.53

Aplikacja Sygic została zintegrowana z serwisem Parkopedia, aby z jej poziomu można było bezproblemowo znaleźć miejsce parkingowe. Aplikacja jest również zintegrowana z serwisami TripAdvisor, Booking.com, Foursquare i Viator, co sprawia, że korzystanie z niej znacznie ułatwia podróżowanie na całym świecie.

Aplikację na systemy iOS, Android i Windows Phone można pobrać bezpłatnie. Pakiet premium, z którego można korzystać w Europie jest dostępny w cenie 19,99 EUR, a w wersji na cały świat kosztuje 29,99 EUR. Zakupiona licencja jest ważna bezterminowo.

Sygic GPS Navigation & Maps
Cena: Gratis
/ Pobierz
Źródło: Informacja Prasowa
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz