Krzysiek Borek06.03.2017
Konkurs z okazji 3-ej rocznicy Gearbest.com

Osobiście nie kupiłem zbyt wielu produktów w sklepie Gearbest.com, ponieważ kupowałem je również u konkurencji. Wszystko z powodu niższych części i krótszego czasu oczekiwania na przesyłki pocztowe bez konieczności wybierania przesyłki kurierskiej.

Moim pierwszym zakupem był Mi Band, dodatkowa opaska i adapter USB-microUSB. Zdawałem sobie sprawę z tego, że będę czekał na przesyłkę miesiąc. Jednak zanim dotarł do mnie Mi Band z czarną opaską, wcześniej otrzymałem paczkę z adapterem i dodatkową opaską (zieloną). Wtedy zacząłem się martwić, bo te produkty zamówiłem później od opaski, na szczęście dzień później pojawił się u mnie Mi Band i mogłem rozpocząć dla was jego testy.

Dlaczego o tym piszę? Sklep Gearbest obchodzi swoje trzecie urodziny i dzięki opisaniu jednego ze swoich zakupów wraz z dołączeniem numeru zamówienia, możecie mieć szansę na wygranie OnePlus 3T. Ponadto zostanie zorganizowany konkurs, w którym będziecie mogli zdobyć inne wartościowe nagrody. Pamiętajcie, aby wysłać historię na swoje portale społecznościowe, właśnie wtedy wzrosną wasze szanse na wygranie smartfona OnePlus. W tym miejscu możecie wziąć udział w zabawie.

Pierwsza impreza (Preheat) będzie trwać od 9 do 14 marca, kolejna (3 rocznica) od 14 do 18 marca, a ostatnia (After Party) zacznie się 20 marca i będzie trwać (prawdopodobnie) do wyczerpania zapasów.

To nie wszystko, Gearbest nie zapomniał również o kuponach zniżkowych na niektóre produkty, a jednym z nich jest Mi Band 2, którego recenzję możecie znaleźć na naszej stronie. Po wpisaniu kodu 3YMIband (tylko 10 zamówień się kwalifikuje) obniżycie cenę opaski sportowej do 13,33$.

Kolejnym przedmiotem jest przystawka telewizyjna SCISHION V88, której cena po wpisaniu kodu 3YSCI wyniesie 13,99$.
Mi Band 2 możecie zamówić tu , a przystawkę telewizyjną tutaj . Kody będą działać od jutra.

Tutaj możecie rzucić okiem na kupony promocyjne, może niektóre z nich wam się przydadzą.

Źródło: Gearbest.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek