Krzysiek Borek09.11.2016
Laptopy i urządzenia mobilne z procesorami Intela tańsze podczas wyprzedaży

Intel to bez wątpienia jeden z największych producentów procesorów do komputerów stacjonarnych, laptopów i tabletów. Tak się składa, że sklep Gearbest.com zorganizował wyprzedaż sprzętu z procesorami tego producenta i niektóre są niezwykle interesujące (przynajmniej wg mnie).

Sądzę, że dzięki wyprzedaży laptopy Xiaomi w obydwu wariantach (13” i 12,5”) znajdą wielu właścicieli. Jednak trzeba się śpieszyć, ponieważ obecnie dostępnych jest 85 sztuk mocniejszego wariantu w cenie 896,99$ (3510 zł bez podatku), a sprzęt z Intel Core M kosztuje 509,99$ (1995 zł bez podatku). Warto dodać, że ten drugi jest bardziej dostępny od mocniejszego, ponieważ obecnie dostępnych jest jeszcze prawie 265 sztuk.

1469672761692658

Promocja na 13 – calowy model trwa jeszcze 6 dni, podczas gdy sprzęt służący bardziej do konsumpcji treści będzie dostępny w niższej cenie 13 dni. Wydaje mi się, że to świetne alternatywy dla starszych modeli MacBooków i przede wszystkim tańsze. Jasne, za chwilę ktoś zacznie narzekać, że to Windows, a nie OS X lub macOS. Bardzo dobrze, że to nie Linux, nad którym podobno Chińczycy pracowali, a i tak postawili na system operacyjny Microsoftu.

imgpsh_fullsize

W przypadku laptopów Xiaomi jeden użytkownik może zamówić nawet 3 sztuki (mocniejszego) i jedną mniejszego. Podobnie jest w przypadku komputera All in One Teclast X22 Air z 21,5” wyświetlaczem, który obecnie kosztuje 258,99$ (1015 zł bez podatku). Niestety nie jest to zbyt wydajny sprzęt, więc nie przyda się do edycji grafiki lub montażu wideo (jeżeli się tym zajmujecie). Jednak może być to dobra i tania alternatywa dla iMaka, na którego nie stać każdego. Również osoby chcące sprawdzić, jak działają komputery All in One powinny po niego sięgnąć, ponieważ nie stracą zbyt wiele gotówki, jeżeli zawiodą się na sprzęcie.

Więcej sprzętu i kuponów rabatowych znajdziecie tutaj Wyprzedaż zacznie się 9 listopada, a skończy 15.

Źródło: Gearbest.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek