Michał09.07.2016
LeechTunes na iOS znów za darmo w AppStore

LeechTunes to aplikacja o której pisaliśmy już wielokrotnie. Dzięki niej możemy słuchać i kontrolować muzykę naprawdę w bardzo łatwy i przyjemny sposób.

Apka idealne nadaję się do użytku w samochodzie, czy podczas biegania. Dlaczego? Ponieważ posiada bardzo wygodną metodę przełączania utworów. Wszystko odbywa się za pomocą prostych gestów.

LeechTunes.onetech.pl

Aby przejść do kolejnej piosenki w LeechTunes wystarczy przesunąć palcem po ekranie w prawo, a żeby się cofnąć trzeba zrobić to samo, w drugą stronę. Prawda, że proste? W aplikacji dostępne są również różnego rodzaju skórki, pozwalające na zmianę wyglądu odtwarzacza.

Aplikacja została właśnie ponownie przeceniona i dostępna jest aktualnie w App Store za darmo. Normalna cena apki bez promocji to 1,99€. Polecamy!

LeechTunes
Cena: 8,99 zł
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
  • Thinkabout

    Po co setki dodatkowych aplikacji i tym podobne bzdury? Na normalnych słuchawkach od iphone da się przełączać utwory w przód-tył, da się przewijać, dodatkowo odbierać odrzucać połączenia, i mase innych rzeczy-robi się to szybko i sprawnie pilotem który wisi nam pod szyją. Po co wogóle wyciągać tel z bluzy w celu zmiany utworu?po co taka komplikacja.