Krzysiek Borek20.08.2014
Lenovo pracuje nad nowymi urządzeniami

W sieci pojawiło się zdjęcie z paroma, nowymi urządzeniami nad, którymi pracuje Lenovo. Każde z nich pojawi się jeszcze w tym roku, zaczynając od początku przyszłego miesiąca, a zakończy się w listopadzie.

Przygodę rozpoczniemy z modelem A768t, który będzie miał wyświetlacz o przekątnej 5,5″, jego sercem będzie 64 bitowe SoC Snapdragon 410. Ten model pojawi się pod koniec pierwszego tygodnia września. Dodatkowo urządzenie będzie posiadać 1GB pamięci RAM i 8GB pamięci na dane. Za wykonywanie zdjęć odpowiedzialny będzie aparat główny o rozdzielczości 8MPx, z przodu dostaniemy tylko 2MPx. Oczywiście nie zabraknie łączności LTE.

q

Następny w kolejce będzie S858t, według producenta ma ważyć zaledwie 99g i mieć 6mm grubości. Urządzenie pojawi się w połowie września, razem z nim zadebiutuje Vibe 2x, który ma posiadać 8 rdzeniowy procesor o taktowaniu 2GHz, a także LTE. Po ciężkim wrześniu, w październiku ukaże się następny smartfon. Będzie nim Lenovo Sisley o grubości 6,9mm. Nazwa prawdopodobnie nawiązuje do popularnego producenta kosmetyków na terenie Francji. Tutaj prawdopodobnie znajdziemy aparat główny o rozdzielczości 13MPx i wiele wersji kolorystycznych (biała, kremowa, różowa, pomarańczowa, szara i niebieska).

Model Apollo Yoga ma nawiązywać do linii urządzeń z serii Yoga. Pojawi się on w połowie października i będzie to smartfon z klapką, obracaną o 360 stopni.

Co sądzicie o nadchodzących urządzeniach Lenovo, czy któreś z nich Was zainteresowało ? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek