Krzysiek Borek31.08.2014
Lenovo zaprasza wszystkich na konferencję w stylu… Apple

Lenovo również pokaże nowe urządzenia na tegorocznych targach IFA, odbywających się w Berlinie. Ich zaproszenie na konferencję wygląda wymownie i celuje w jednego z producentów urządzeń mobilnych.

Z zaproszenia można wywnioskować, że głównym bohaterem prezentacji będzie Vibe X2, działający na Androidzie L. Najważniejsz chyba sprawą jest wygląd zaproszenia Lenovo, nawiązuje ono do zaproszenia Apple, jednakże na dole dodano lizaka. Hasło jest nieco podobne.

1

Wcześniej pojawiło się nieco informacji o samym urządzeniu, choć mniej, niż o iPhonie 6, czy Galaxy Note 4. Wiem jedno, będzie to mocna urządzenie, wyposażone w 8 rdzeniowy procesor taktowany 2,2GHz, 5″ wyświetlacz Full HD, 2GB RAM, 32GB pamięci na dane użytkownika. Zdjęcia wykonamy aparatem głównym o rozdzielczości 13MPX, a selfie przednim o rozdzielczości 5MPx.

Tegoroczne Targi IFA rozpoczną się w tym tygodniu, podczas targów postaramy się informować Was na bieżąco o urządzeniach, które się na nich pojawią. Powiem jedno, jest na co czekać.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek