Krzysiek Borek28.11.2015
Lenovo ZUK Z2 z obracanym aparatem?

W przyszłym roku prawdopodobnie pojawi się ZUK Z2, ale to jedyne informacje, które zdradził CEO pod spółki Lenovo. Jednakże pojawił się jeden fakt, który na pewno będzie miał odzwierciedlenie w rzeczywistości. Jego sercem będzie układ scalony Snapdragon 820 wyprodukowany przez Qualcomma.

Dziś pojawiło się wiele renderów nadchodzącego urządzenia mobilnego, więc mamy ogląd na walory estetyczne modelu Z2. Wygląda na to, że sprzęt będzie miał jedną charakterystyczną cechę względem konkurencji.

gsmarena_001

Górna część będzie się w pełni obracać, więc będzie dostępny tylko jeden aparat, a nie dwa. Osoba, chcąca wykonać autoportret będzie musiała obrócić jednostkę główną do przodu i wtedy wykona zdjęcie. Rendery są w stanie lepiej opisać działanie tej części niż słowa.

gsmarena_002

gsmarena_003

Zakładając, że pierwszy ZUK ma 64GB pamięci wewnętrznej, w kolejnym powinna być to domyślna wartość lub jedna z opcji do wyboru. Na zdjęciach poglądowych widoczna jest również aluminiowa/metalowa ramka i szkło 2,5D chroniące wyświetlacz i plecki.

Obecnie ciężko ocenić prawdziwość grafik poglądowych, równie dobrze może być to projekt jakiegoś grafika, a nie oficjalne przedstawienie sprzętu mobilnego.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek