Krzysiek Borek25.08.2014
LG G Watch R zostanie zaprezentowany na targach IFA

Nie minęły 3 miesiące od czasu debiutu pierwszego urządzenia naręcznego LG. Tym razem producent pracuje nad kolejnym, które będzie okrągłe.

Zegarek, który zostanie zaprezentowany na targach IFA w Berlinie, jedna z informacji mówiła, że jest nie tylko następcą pierwszej generacji urządzenia, ale także zastąpi je na półkach sklepowych. Jednakże tak się nie stanie, LG po prostu rozszerza gamę produktów z systemem Android Wear. Zegarek ma nazywać się LG G Watch R, będzie bardzo podobny do Moto 360, przynajmniej w jednym aspekcie.

W sieci pojawiła się nawet reklama nadchodzącego urządzenia pokazująca, że będzie ono idealnie okrągłe w przeciwieństwie do Moto360 Motoroli. Prawdopodobnie zegarek nie będzie posiadał czujnika oświetlenia. Z grafik prasowych widać, że będzie on też nawiązywał wyglądem do klasycznych zegarków.

LG prawdopodobnie zaprezentuje inteligentny zegarek na tegorocznych targach IFA w Berlinie, 5 września, nie wiemy tylko czy każdy będzie w stanie go zobaczyć, czy jedynie osoby zaproszone na konferencje za zamkniętymi drzwiami.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek