Krzysiek Borek26.08.2014
LG G3 Stylus dostępny w sprzedaży

Konkurencja nie śpi i chce nieco odciągnąć uwagę konsumentów od nadchodzącego Galaxy Note 4 Samsunga.

Na początku urządzenie pojawiło się na reklamie modelu G3, dzisiaj w Korei rozpoczęła się sprzedaż tego phabletu. Rozmiar wyświetlacza pozostaje ten sam, jednakże zmianie uległa rozdzielczość, zmniejszono ją z 1440×2560 na 540×960. Zmiany zostały poczynione nawet dalej.

G3 Stylus wyposażony jest w 4 rdzeniowy procesor taktowany 1,3GHz, wspomoże go 1GB pamięci RAM, na dane użytkownika LG przeznaczyło 8GB pamięci wbudowanej, możemy ją zwiększyć przy pomocy kart microSD. Za wykonywanie zdjęć odpowiada aparat główny o rozdzielczości 13MPX, na potrzeby wideorozmów mamy kamerkę o rozdzielczości 2,1MPX. Jeżeli chodzi o oprogramowanie Stylus po wyjęciu z pudełka ma Androida 4.4.2 Kitkat, za zasilanie urządzenia odpowiada bateria o pojemności 3000mAh.

1

W oprogramowaniu także jest parę nowinek i nie zmienionych możliwości. Jedną z nich jest „wiele okien”, pozwala nam to na uruchomienie dwóch aplikacji na raz. Inteligentna klawiatura uczy się sposób jakim piszemy, dzięki czemu redukuje wykonywane przez Nas błędy o więcej, niż 75%. Dwa korki, które musimy poczynić, aby wykonać zdjęcie zostały zastąpione przez Dotknij i wykonaj. Wystarczy stuknąć, aby rozpocząć wykonywanie zdjęć.

Nadal mamy tutaj do czynienia z KnockCode, który pozwala Nam na ustawienie wzoru, który pozwoli Nam na odblokowanie G3. Ostatnią opcją jest wykonanie zdjęcia przy pomocy gestu otworzenia i zamknięcia dłoni, potem zaczyna się odliczanie i po nim urządzenie wykonuje zdjęcie.

LG G3 Stylus w niedługim czasie pojawi się w Brazylii, następnie w Azji, Afryce i innych rejonach świata. Cena i dostępność będzie znana podczas debiutu phabletu na każdym z rynków.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • Mecenas Maciek Jasiński

    „..W oprogramowaniu także jest parę nowinek i nie zmienionych możliwości..”
    WTF???

  • Sari

    Warto jednak wybrać G3 stylus. Solidnie zaprojektowany, dobrze wykonany. Świetnie sprawdzi się nawet przy dużym obciążemiu. A do tego fantastyczny ekran, nic nam nie ucieknie ;)