Michał26.12.2015
Live Photos, czyli żywe tapety dla iPhone 6s i 6s Plus do pobrania

Live Photos, czyli „żywe tapety” to jedna z nowości w nowych iPhone’ach 6s. Domyślnie w iPhone 6s i 6s Plus z systemem iOS 9 mamy jednie 9 tapet żywych tapet. Dziś mam dla Was darmową aplikację, dzięki której będziecie mogli pobrać takich tapet nieco więcej.

Live Wallpapers – Dynamic Animated Backgrounds for iPhone to dostępna w dniu dzisiejszym za darmo aplikacja, dzięki której pobierzecie na swoje iUrządzenie dodatkowe żywe tapety.

Całość odbywa się praktycznie tak samo jak z normalną tapetą. Po uruchomieniu aplikacji należy wybrać odpowiednią tapetę i zapisać ją w rolce z aparatu.

livephoto

Teraz wybieramy pobraną wcześniej tapetę i klikamy „Użyj jako tapety”,a następnie wybieramy opcję „Live Photo” i klikamy ustaw (patrz wyżej). To wszystko.

Normalna cena Live Wallpapers – Dynamic Animated Backgrounds for iPhone bez promocji to 0,99€.

Live Wallpapers by Themify: Dynamic Animated Theme
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Na iPhone 4S również można odtwarzać Live photos za pomocą dotknięcia w „rolce aparatu”, ale niestety Apple zablokowało tworzenie w starszych iPhone’ach tego typu zdjęcia wywyższając iP6s :-( Tak samo było z nagrywaniem video 60 fps, bo po którejś wersji systemu Apple zablokowało taką możliwość :-(
  Tylko po to, aby kupować nowsze telefony.

  • sda

   aparat i procesor w poprzednich iPhonach nie jest wstanie zrobić Live Photos

   • Tomek

    Chyba sobie żartujesz :) Ściągnij dodatek z cydii „EnableLivePhotos” to się przekonasz czy można robić „żywe” zdjęcia na starszych modelach.

   • Właśnie tacy jak Ty przez tapety kupują nowy telefon, a Apple się cieszy :-)
    Natomiast Live Photo to jest zwykłe video 1080×1920, trwające 3s, ma 15fps, codec H.264 i rozszerzenie .mov. Do czego tu potrzebny 6S?

 • A swoją drogą czy może ktoś sprawdzić tę apkę :http://itunes.apple.com/us/app/livemaker-free-for-live-photo/id1053967828
  U mnie niestety nie mogę zainstalować wyskakuje info, że urządzenie niekompatybilne, aczkolwiek autor na stronie pisze,że powinno działać.

 • OK, znalazłem apkę która nagrywa, konwertuje i zapisuje live photo na wszystkich iPhonach włącznie z iP4S :-)
  http://itunes.apple.com/us/app/lifi-turn-your-video-to-live/id1060963357

 • Kinia

  przyznam, że odkąd robię livephotos z iphonem 6s to nie robię w ogóle normalnych zdjęć. Livephotos uzależniają :)