Krzysiek Borek27.05.2014
LockScreen Informer, kolejne rozszerzenie ekranu blokady

Pojawił się nowy Cydget o nazwie LockScreen Informer. Działa on podobnie do LockInfo7, czy IntelliScreenX.

Rozszerzenie to wyświetla najważniejsze powiadomienia na zablokowanym ekranie w dość minimalistyczny sposób. Pomyślicie pewnie, że działa jak LockInfo7 i tutaj się mylicie.

LockScreen Informer posiada pięć głównych sekcji, są to odpowiednio:

  • data i czas
  • pogoda
  • nieodebrane połączenia
  • nieodczytane wiadomości
  • jeden widget, który jest konfigurowalny

Pierwszej skecji towarzyszą także wiadomości w stylu „Dzień Dobry”, czy „Dobry Wieczór”, wszystko to zależne jest od pory dnia. Co do pogody podawana jest ona z fabrycznej aplikacji w interwałach od 1 minuty do 90. Jeżeli zaś chodzi o nieodczytane wiadomości i połączenia to pojawia się tutaj morze możliwości. Pokazywane są zwykłe połączenia, a także te ze Skype’a lub innego komunikatora wideo. Wiadomości synchronizowane są z Facebookiem, Twitterem, Tweetbotem, WhatsApp, Snapchat. Te dwie sekcje wg. mnie są najbardziej przydatne, jak i rozbudowane do granic możliwości.

Jak już wspominałem ostatnia sekcja jest konfigurowalna, możemy w niej umieścić np. informacje o stanie baterii, czytnik RSS lub Twittera. Wszystko to skonfigurujemy w Ustawieniach tego rozszerzenia.

LockScreen.onetech.pl

To nie koniec jeżeli chodzi o konfiguracje, możemy zmienić tło, czcionkę, czy kolor ekranu blokady. Rozszerzenie wspiera 9 języków obcych, są to Angielski, Hiszpański i inne. Rozszerzenie nie jest idealne, dopóki nie pozwolimy na używanie naszej lokalizacji, pogoda nie jest wyświetlana.

Jednakże developer stojący za rozszerzeniem wykonał kawał dobrej roboty, wraz z rozszerzeniem dodany jest widget pogodowy. Rozszerzenie możecie pobrać z repo MacCiti uiszczając 1.99$, niestety rozszerzenie współpracuje jedynie z iPhone’m 5 lub nowszymi modelami.

Źródło: idownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek