Michał11.10.2015
Lustrzanka Nikon D750 czy iPhone 6S? Które urządzenie nagrywa lepsze filmy?

Które urządzenie nagrywa lepsze filmy? Lustrzanka Nikon D750 czy iPhone 6S? Profesjonalny fotograf Lee Morris postanowił to sprawdzić.

Kilka dni temu Lee Morris opublikował na swoim kanale YouTube test z odpowiedzią na to pytanie. Jak myślicie, które urządzenie wygrało? Nie zdradzę Wam odpowiedzi. Zobaczcie sami.

Przy okazji gorąco zapraszam wszystkich do naszej recenzji iPhone 6s Plus. Wpis znajdziecie tutaj.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Sensation

  taa filmy filmami, szczególnie kiedy jedna kamera krędzi w 1080p a druga w 4K, troche śmiechu warte, kto to widział porównywać 1080p do 4k :) gorzej z jakością zdjęć gdzie nowy iphone dostaje baty od s6/edge, g4, nexusa 6 czy nawet motki X. Cięzka sprawa, jak to wytłumaczyć, ale testy nie kłamią – do wglądu – testy the verge, gizmodo, techradar, itd. Każdy test mówi to samo. Nowy iphone robi ledwo marginalnie lepsze zdjęcia niż zwykła 6tka- ba, w niektórych ujeciach przegrywa z 6tką. no comment.

 • Damian

  Moglibyście się bardziej postarać i napisać które urządzenie lepiej się spisało

 • rob

  Kolejny debilny test, koleś mówi że 6S daje więcej detali na najwyższej jakość w porównaniu do d750. To ma sens, porównywać 4k do 1080. Pomijam że typ robi test w dzień, niech porówna tandetą matrycę i optykę telefonu z d750 w nocy.

 • antichrist

  haha,
  to tak jak porównać 4 cylindry do V12…
  jakim cudem iphone w powiększeniu (cyfrowym) ma lepszy obraz od pełnoklatkowego aparatu z obiektywem z kilkoma grupami soczewek?
  test nie jest wiarygodny.

 • arma

  Jak można porównywać 35mm matrycę z łepkiem od szpilki.
  Powiększenie pokazuje jak duża jest ingerencja cyfrowa w iphone i na tym koniec.
  Nagranie z nikona można dalej obrobić natomiast to z iphona już jest po przerobieniu i nic więcej z niego nie wyciśniemy.
  Czekam na test kiedy to iphone robi lepsze zdjęcia od Hasselblada :)